♫ HANNIBAL ♫17/04/2015 ♫ RETTENBACH ♫ SOLDEN ♫

Přinášíme Vám tip na neobvyklý kulturní zážitek. V rakouském Söldenu se každý lichý rok pod širým nebem na ledovci Rettenbach koná představení o Hannibalovi. Nevšední divadelní představení vypráví příběh o geniálním vojevůdci Hannibalovi, který přešel se svou armádou Alpy, aby dobyl Řím a porazil jeho impérium. 

Hannibalův příběh

Roku 218 před naším letopočtem přešel Hannibal Alpy s armádou, která byla složena z 60 000 afrických, keltských a španělských žoldnéřů, z několika tisíci koňmi a také se 37 slony.

Zajímavosti o ledovcové podívané

Originální avantgardní představení se odehrává v 3 000 metrech nad mořem přímo mezi vrcholky Alp. Záměrem organizátorů bylo především směřovat pohled návštěvníků k horám. K tomu dopomáhá více než 500 herců a asistentů, kteří jsou součástí celé show.

Při vystoupení můžete vidět rolby představující slony, noční lyžaře, motokrosové jezdce, skidoos a polovojenské jednotky jako členy Kartága, tanečníky a herce hlavních představitelů příběhu, horolezce jako horníky, vrtulníky, parašutisty a paraglidisty, plachetnice, ohňostroj, světelné efekty, laviny, hudební doprovod a vypravěče, který Vás provede celým příběhem.

Celé představení je promítáno na velkoplošných obrazovkách.

Vstupné 2019

Druh vstupného

Cena ( EUR )

Dospělý (místo na stání)

48

Mládež (místo na stání)

26

VIP Lounge (vč. občertsvení)

121

 

Více informací o vstupenkách naleznete zde.

zdroj info a foto: http://hannibal.soelden.com/

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.