Český SKITEST 2017

Pojeďte s námi do rakouských Alp a prožijte 3 lyžařské dny na ledovci Pitztal - ve dnech 20.4. až 23.4.2017 se zde koná již 8. ročník Czech SKITESTu.

Čeká vás testování lyží pro nadcházející sezónu 2017/2018, prezentace renomovaných lyžařských značek, poradenství profesionálů, bootfitting a poradenství výběru lyžařských bot, servis lyží od firmy SWIX, výuka lyžování v češtině. Zazávodíte si o hodnotné ceny v obřím slalomu a setkáte se s osobnostmi českého závodního lyžování. Možnost nákupu některých modelů lyží se slevou. Program letos opět doplní testování lyžařských bot a skiaplů! Jinak vás jako tradičně čeká bohatý program s našimi reprezentanty, profesionálními instruktory, nová témata přednášek odborníků, závodní trať a hlavně dobrá nálada!

Czech SKITEST

O odborné poradenství, hodnocení lyží a jejich vlastností se bude starat nezávislý tým složený ze závodníků světového poháru, profesionálních instruktorů a zástupců veřejnosti.

Czech SKITEST

Testování pro veřejnost

Veřejný test je určen všem, kteří si chtějí vyzkoušet nové modely lyží a snowboardů a zároveň si užít bohatý doprovodný program, přednášky, závody nebo lyžařskou školu.

V ceně programu je testování lyží pro sezónu 2017/2018, prezentace renomovaných lyžařských značek, poradenství profesionálů, závody pro děti i dospělé o hodnotné ceny, výuka lyžování v češtině. Děti do 10 let zdarma. Možnost nákupu některých modelů lyží se slevou.

Czech SKITEST - servis

Test závodních lyží

Speciální program určený pro aktivní závodníky, kteří si mohou porovnat své lyže s jinými, otestovat nové značky a jiné modely.

V ceně programu je testování závodních modelů lyží (určeno pro závodníky), tréninkové jízdy i jízdy s časomírou, prezentace lyžařských značek a poradenství profesionálů, servis lyží od týmu SWIX, bootfitting a poradenství výběru správných bot, setkání s osobnostmi a trenéry lyžování, porovnání s nejlepšími českými závodníky. Možnost nákupu některých modelů lyží se slevou.

Czech SKITEST

Let vrtulníkem

Zvláštní příležitost pro účastníky Skitestu 2017. Máte možnost proletět se vrtulníkem nad lyžařským střediskem Sölden, prohlédnete si z výšky okolí Pitzalského ledovce a uvidíte nejvyšší alpské vrcholy. Okružní let trvá cca 20-25 minut. Pouze pro účastníky Českého SKITESTu. Nahlásit předem, cena za osobu 100 -300 eur.

Czech SKITEST - okružní let vrtulníkem

 

Další informace o lyžování a ubytování v lyžařské oblasti Pitzalský ledovec najdete zde.

Pojeďte s námi do rakouských Alp a užijte si závěr sezóny na Pitztalu na správných lyžích!!!

Czech SKITEST

Jak probíhal Český SKITEST 2016? Koukněte se na video:

https://youtu.be/unwxcsLHBOQ

Zdroj foto:  www.ceskyskitest.cz  a  facebook/Czech-SKITEST

 

 

 

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Povinnost negativních testů COVID 19
  30.10.2020
  Více zde...
 • Důležité informace k cestovnímu pojištění v souvislosti se šířením KORONA viru (COVID-19)
  24.06.2020
  Více zde...
 • Zájezdy do Rakouska - léto 2020
  29.04.2020
  Rakouské a české orgány podporují dovolené českých občanů v Rakousku.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 723 536 561
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Poznávací zájezdy na září a říjen 2020
Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním