Na kole od jezeru k jezeru

Fotogalerie

Na kole od jezeru k jezeru
Typ ubytování: neurčeno
Lokalita: Rakousko / Cyklistické zájezdy/pobyty / Cyklistické zájezdy/pobyty
Doprava: Vlastní doprava

Cyklo výlet vede kolem úchvatných křišťálových jezer jako je například Mondsee, Traunsee, Abersee, Attersee a jiné.

Základní informace

Bude se Vám to zdát jako obrázková kniha, Náš zájezd se pro Vás stane nezapomenutelným. V Rakousku se nachází 76 křišťálových jezer, které jsou z většiny chráněny organizací UNESCO. K tomu se zde nachází mnoho Alpských vrcholků, které zdobí údolí jezer. Najdeme zde i 3000m vysoký ledovec Dachstein. Nabízíme Vám rozmanitou přírodu. Tato tůra není náročná, čekají nás pouze malé množství stoupání. Trasy jsou vhodná pro trekkingová kola, protože většina cyklostezek je na asfaltovém povrchu.

Ubytování

Ubytování nabízíme buď v *** hotelech nebo v penzionech. Penziony jsou pouze se snídaněmi a hotely s možností polopenze. Psi jsou v hotelech povoleny na vyžádání a za měnší poplatek. Pes musí vždy mít náhubek a vodítko s obojkem! 

Poloha

Bad Ischl, Lake Attersee, Ebensee, Unterach, Lake Wolfgangsee, Lake Mondsee, Abersee, St. Gilgen, Strobl, Lake Traunsee, Bad Goisern.

Shrnutí

Na této cyklotrase zavítáte do kraje s 76 křišťálově čistými jezery, zaujme Vás kouzelnéhý svět hor s bohatými alpskými loukami, kontrastní zubaté skalní stěny až  3000 m vysokým ledovcem Dachstein Salzkammergut, který nabízí úžasnou rozmanitost a krásu svým návštěvníkům. Kromě přírodních krás také uvidíte mnoho památek, které byly zapsány na seznam UNESCO. 

 

Balíček je vytvořen modelově, s konkrétním ubytováním a doporučenými aktivitami. V případě zájmu o jiný typ ubytování (apartmán, penzion, hostinec) či jiný typ pokojů Vám rádi zajistíme ubytování jiné, se stejným programem. Své požadavky posílejte na náš e-mail: poptavka@ckmauthner.cz

 

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

 


 • Bad Ischl
 • Traunsee
 • Attersee
 • Mondsee
 • Bad Goisern
 • Abersee
 • Unterach
 • Ebensee

Cena obsahuje

7 x noclehů se snídaní v penzionech a snídaní formou bufetu v *** hotely / hostince (polopenze, pokud je objednána). 1 x Informační podklady v informačním centru Salzkammergut Touristik. 1 x Welcome drink v informačním centru, 1 x cyklistická mapa Salzkammergut a další informace. 1 x výlet lodí na jezeře Wolfgangsee (Feuerberg Ried), vč. jízdního kola, 1 x výlet lodí na jezeře Traunsee do Ebensee vč. jízdníhokola. 1 x Salzkammergut Souvenir, 1 x Salzkammergut Adventure Card - sleva na 130 atrakcí v regionu. 1 x vstup Garden Festival Bad Ischl (vstup do 1x Sissi Parku a 1x císařského parku. Denní přeprava zavazadel (2 ks - každý další kus 5, - €). Servisní Hotline denně 9,00 - 19,00 hod (i víkend). Pojištění storna zájezdu.

Cena neobsahuje

Platba na místě:
zavazadla -každý další kus 5, - €, parkoviště, poplatek za domácího mazlíčka, pobytová taxa

Vyberte si termín Vašeho zájezdu

Vyberte si ubytování dle svých představ, vykalkulujte si cenu a přejděte k rezervaci

Vyberte si ubytování dle svých představ, vykalkulujte si cenu a přejděte k rezervaci.

Název
Cena od
 
Pokoj 1+0 Penzion
20 800 Kč/klient
Vlastnosti: koupelna / WC
Vybavení: telefon, TV
Pokoj 2+0 Penzion
17 710 Kč/klient
Vlastnosti: koupelna / WC
Vybavení: telefon, TV
Pokoj 2+2 Penzion
17 710 Kč/klient
Vlastnosti: koupelna / WC
Vybavení: telefon, TV

Program zájezdu

1. den - 1. den

Individuální příjezd do Bad Ischlu. Check-in od 14:00 do 18:00. Přijeďte do informačního centra a dostanete zde informační dokumenty ohledně Vaší trasy (každý den pouze do 19:00h). Individuální prohlídka Bad Ischlu.

2. den - 2. den

Trasa vede z Bad Ischl k jezeru Attersee, délka trasy je 60 Km. Trasu započneme v Bad Ischlu a pokračujeme směrem k jezeru Abensee a napojíme se na stezku podél řeky Traun. Odbočíme do leva do údolí Weißenbachtal. Projedeme lesem nejprve do mírného kopce a poté mineme rokle Weißenbachklamm s malebnými kaplemi. Dostaneme se až k Attersee. Nakonec dorazíme do Unterachu, kde přenocujeme.

3. den - 3. den

Trasa vede z Unterach ki jezeru Wolfgangsee, její délka je 36 Km. Z Unterachu se vydáme přes Oberaschau k jezeru Mondsee, zde si nenechte ujít návštěvu kostela. Pokračovat budeme podél pravého břehu jezera, kolem vrcholu Drachenwand u řeky Fuschler, přes Scharfling (prudké ale krátké stoupání). Na konci dne bychom měli dorazit až do St. GIlgenu. Přenocujeme buď v St. Gilgenu nebo u jezera Abersee.

4. den - 4. den

Relaxační den u jezera Wolfgangsee. Tento den je uvolněnější, můžete se těšit na krásnou krajinu kolem jezera. Pojedeme po cyklostezce do Fürbergu, zde nastoupíme na trajekt, který Nás doveze do St. Wolfgangu. Doporučujeme zde navštívit poutní kostel. Napojíme se na cyklostezku Schwarzenbachu, která nás zavede do města Strobl, kde přenocujeme.

5. den - 5. den

Trasa vede ze Strobl k jezeru Traunsee a až do Bad Goisern, délka trasy je 76 Km. Ze Stroblu se vydáme směrem na Bad Ischl. Přes Bad Ischl se dostaneme po cyklostezce k Ebensee, dorazíme až k jezeru Traunsee. Užijte si výhled na hory a jezero! Od Ebensee se vydáme zpět do Bad Ischlu. Zde budete mít čas na projití města. Pokračovat budeme po stezce podél řeky Traun do Bad Goisernu, zde přenocujeme.

6. den - 6. den

Trasa vede od Halštatského jezera do Bad Aussee, její délka je 27 Km. Z Bad Goisernu pojedeme k Halštatskému jezeru, po východním břehu přijedeme do vesničky Obertraun. Doporučujeme si projít město Hallstatt. Odbočíme směrem na Dachsteinhof, Brand, Reith. Po cestě můžete navštívit jeskyně Koppenbrüllerhöhle. Po prudkém svahu se dostaneme k Bad Aussee. Přenocování proběhne v Bad Aussee.

7. den - 7. den

Trasa vede z Bad Aussee přes Blaa-Alm do Bad Ischl, její délka je 24 Km. Z Bad Aussee se vydáme kolem hospůdky Landgasthaus Berndl na Blaa Alm. Poté pojedeme po štěrkové cestě přes romantické údolí Rettenbachtal. Uvidíte zde překrásnou přírodu, trasa vede podél řeky až do Bad Ischlu.

8. den - 8. den

Individuální odjezd z Bad Ischlu. Check-out do 10:00.
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Důležité informace k cestovnímu pojištění v souvislosti se šířením KORONA viru (COVID-19)
  24.06.2020
  Více zde...
 • Zájezdy do Rakouska - léto 2020
  29.04.2020
  Rakouské a české orgány podporují dovolené českých občanů v Rakousku.
  Více zde...
 • Postup CK Mauthner - letní zájezdy
  09.04.2020
  Informace o postupu CK po rozhodnutí Parlamentu ČR.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 483 305 923
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním