Půvabná, nedotčená a různorodá přírodní krajina okolo jezera Attersee se stala inspirací a múzou mnohým umělcům – jak v dřívějších časech tak i nyní – třeba pro Gustava Klimta, Gustava Mahlera, Franze Welser-Mösta, Heinricha Schiffa, Christiana Ludwiga Attersee a mnoho dalších.

Jezera Attersee a jeho pozitivní atmosféry si užívají prominentní hosté ze sféry politiky, vědy, kultury a sportu!
Při putování spoustou romantických turistických cest v divočině, které vedou až vysoko do hor, se dostane do rovnováhy jak tělo, tak i duše.
Vaši energii posílí všechny možné sporty, ať ji na zemi, ve vzduchu, na vodě či pod vodou.
Ponořte se do hluboké, tyrkysově modré vody, zahrajte si golf s výhledem na největší vnitrozemské jezero v Rakousku, projeďte se na koni v síti 140 km nově vyznačených jezdeckých cest, uspořádejte jednání v samotném srdci Rakouska s tou nejlepší dopravní dostupností, užijte si kulinářské lahůdky z oblasti Attersee nebo prostě relaxujte – prázdninový region Attersee-Salzkammergut v sobě sjednocuje šarm, jedinečnost a harmonii pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou a odpočinek.

Zavřete oči a představte si hlubokou tyrkysově modrou vodu jezera Attersee. Cítíte už ten typický „větřík“, který je tak důležitý pro plachtaře a surfaře a nebo voňavou rybí specialitu z Attersee, která se jmenuje „Reinanke“?
Kouzlo bezstarostnosti a sympatičnosti našeho prázdninového regionu se Vás dotkne s nezapomenutelnou spřízněností!

Octněte se samotní v podvodním světě! Ponořte se do odlesku božské modři, Pomalu se od všeho odpoutejte a užívejte Úžasné ticho. Křišťálově čistá voda - s viditelností až do 25 metrů - a zaručená kvalita pitné vody udělaly z jezera Attersee v posledních letech potápěčskou destinací číslo 1 v Rakousku.

Vykračujte si kouzelnou krajinou a užívejte si jedinečné výhledy z vysokých hor na jezerní krajinu prázdninového regionu Attersee-Salzkammergut. Unikněte stresu všedních dnů, který budete odbourávat každým krokem nahoru a který zůstane dole v údolí.
Strandhotel Weyregg  Attersee

Strandhotel Weyregg Attersee

Vlastní
Snídaně v ceně
10.06. - 13.06.2023 (3 noci)

Od 4 220 Kč za osobu


Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.