Skiregion Dachstein-West

Dachstein West patří mezi největší lyžařská střediska Horního Rakouska.  Sníh a zimní zábavu si zde užije až do jarních měsíců díky blízkosti ledovce Dachstein. Jádro této oblasti tvoří centrální ski houpačka, která spojuje zhruba 77 kilometrů sjezdovek středisek Gosau, Russbach, Annaberg a Zwieselalm.

 Zdejší svahy jsou vhodné pro začátečníky, rekreační lyžaře. Vaše ratolesti se mohou učit lyžovat v místních lyžařských školách. Dachstein West má rozhodně co nabídnout i zdatnějším lyžařům, pro které jsou připraveny náročnější sjezdové tratě a svahy pro carvingové lyžování. Snowboardisté mohou vybírat ze 4 dobře známých snowparků v celé oblasti – Playground Snowpark v Gosau, Snowpark Dachstein West a  Rookie park v Russbach a také Youngster freestyle park v Annabergu.

Díky wi-fi síti dostupné na všech hlavních lanovkách zůstanete ve spojení se všemi přáteli a neunikne Vám žádná novinka!  Po lyžování můžete odpočívat v některé z mnoha příjemných horských restaurací, hrát curling, zajít sáňkovat na sáňkařskou dráhu, nechat se svést saněmi taženými koňských spřežením nebo  se jet podívat do proslulých solných a termálních lázní v blízkém Bad Ischlu. Zde se podívejte, jak Dachstein West vypadá. Také můžete využít Facebook.

Délka sjezdovek

144 km

Délka běžeckých tratí

160 km

Dostupné sjezdovky

Modrá

Červená

Černá

Freeride

33 km

93 km

18 km

30 km

Nadmořská výška

780 – 2100 m n.m.

Zasněžování

… %

Snowpark

4

Skibus

zdarma

se skipasem

 

skibus se skipasem

Vzdálenost

Praha

Brno

380 km

435 km

 

Počet vleků

65

Sedačkové lanovka

0

Gondolová lanovka

0

Vlek

53

Lanovka

12

Dětská lanovka

0

Jiné

0

Skipasy

Skipasy pro lyžařskou sezónu 2015/2016:

Aktuální sněhové podmínky  

webové kamery zde

Aktuální počasí v Dachstein west

Skiareál Dachstein West

Nic nenalezeno
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.