Salcburský region  Saalachtal najdete na severu údolí Pinzgau. Saalachtal nabízí aktivity pro návštěvníky milující přírodu a především vodu. Turisté, cyklisté, rodiny a ti, kteří hledají odpočinek, najdou na čtyřech unikátních místech v Salcburském Saalachtalu svůj osobní letní ráj.

V salcburském Saalachtalu si užijí skvělou dovolenou především rodiny s dětmi a vodáci. Řeka Saalach protékající Salcburským Saalachtalem  patří k vyhledávaným místům ke koupání, k jízdě na kajaku, raftingu nebo canyoningu. Sjíždí se také na prkně s pádlem při stand up paddlingu. Region je  neodmyslitelně spjatý s vodou. Je zde mnoho soutěsek - Vorderkaserklamm, Seisenbergklamm a jeskyně Lamprechtshöhle. Od sebe jsou vzdálené navzájem pouze dva kilometry. Patří k nejoblíbenějším výletním cílům.

Almenwelt Lofer je pak se svými mírnými kopci a rozlehlými zelenými loukami oblíbenou a dostupnou oblastí jak pro zkušené horaly, tak i pro příležitostné turisty. Láká k výpravám všeho druhu a všech stupňů náročnosti.

Nezáleží na tom, zda si vyberete procházku po údolí nebo náročné zdolávání vrcholů strmých úbočí pohoří Loferer a Leoganger Steinberge. Všude čekají nádherné výhledy. Na horských chatách a salaších Vás starousedlíci pozvou k zastavení a ochutnání regionálních produktů ze salcburských pastvin. Vyznavači nordic walkingu nebo běhání mají k dispozici 16 různých tras o celkové délce 110 km - optimální terén pro všechny sportovce.

Nic nenalezeno
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.