Hotel Schütthof *** Zell am See 

/Design/Icons/FirstMinute.png

Fotogalerie

Hotel Schütthof
Typ ubytování: hotel
Poloha: v blízkosti lanovky
Typ stravy: Polopenze v ceně
Lokalita: Rakousko / Salcbursko / Zell am See - Kaprun
Doprava: Vlastní doprava

Hotel stojí cca 500 m od jezera Zeller See, slevová karta Zell am See Kaprun card v ceně, možnost využívání wellness v sousedním 4* hotelu Latini.

Základní informace

Hotel se nachízí v blízkosti centra. Mnoho turistických cílů, vše je zkrátka na dosah. Hotel Latini 10 m, veřejný krytý bazén: Kurcenter Zell am See 2 km, jezero Zeller See 500 m, golfové hřiště 1 km, lanovka Areitkabinenbahn 200 m.

Proč si vybrat Hotel Schütthof v Zell am See

Ubytování

Hotel nabízí jednolůžkový pokoj se sprchou a WC, dvoulůžkový pokoj se sprchou WC, pokoj pro až  osoby se sprchou WC. Do všech typů pokojů lzedát dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení

V hale se nachází recepce, pro hosty ubytované ve vyšších patrech je tu výtah, WiFi připojení zdarma, můžete navštívit bar nebo pizerii. Při krásných letních dnech můžete využít terasu, která je i zastřešená pro případ, že by začalo pršet. Lze si zapůjčit slunečník a lehátka, zcela zdarma na sluneční louce. V areálu se nachází i wellness s párou, finskou saunou, bio saunou: 65 °C, relaxační místnost: "Vulkano", sauna venkovní s lehátky, Kneippova oblast, rekreační sprcha, prameniště Granderwasser, Otevírací doba: denně od 14:00 do 21:00. Masáže za poplatek na místě..

Strava

Ubytování s polopenzí, snídaňový bufet, odpolední čaj od : do 15:00 do 17:00 hod, večeře, tématický bufet, lze požádat o bezlepková a bezlaktózovájídla.

Tipy kam na výlet v Zell am See

Pro milovníky přírody je k dispozici 400km značených tras různých obtížností a v různých nadmořských výškách. Mezi oblíbená startovací místa nebo naopak cíle patří například Schmittenhöhe v Zell am See nebo Kitzsteinhorn v Kaprunu.

Jedna z neoblíbenějších pěších tras vede po travnatých hřebenech východního cípu Kitzbűhelských Alp, které se zvedají přímo nad Zell am See. Nejsnazší způsob nástupu do hor představuje moderní kabinová lanovka vedoucí na vrchol Schmittenhöhe (cca 5 km), která vás během pár minut přenese do nadmořské výšky 2000 m

Na cestě z Zell am See k Salcburku napočítáte na padesáti kilometrech tři soutěsky. Nejblíže ležící Sigmund-Thun-Klamm najdete v těsném sousedství Kaprunu. Druhý, Kitzlochklamm, leží v Taxenbachu a poslední a nejznámější Liechtensteinklamm najdete u městečka St. Johann.

 

SLEVOVÁ KARTA ZELL AM SEE-KAPRUN CARD V CENĚ

 

Více o oblasti Zell am See

Počasí a webkamery v oblasti Zell amSee

https://www.bergfex.at/schmittenhoehe-zellamsee/webcams/

 

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

 


 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof
 • Hotel Schütthof

Cena obsahuje

Ubytování s polopenzí, slevová karta Zell am See- Kaprun Card, využívání wellness, Wi-Fi, dálniční známka od 7 nocí pobytu, od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu.

Cena neobsahuje

Povinná úhrada na místě: pobytová taxa ca 1,55€ / os. / noc (od 15 let)

Domácí mazlíčci 11€ /den, solárium 7 €/10 minut, garáže 8 €/ noc.

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Advent nejen v Rakousku
  12.11.2018
  Vánoce už si neumíme představit bez tradičních adventních a vánočních trhů. Zavřete oči a nechte se inspirovat zvuky vánočních zvonků, zaposlouchejte se do adventních písní a tradičních lidových koled. Existují místa, kde toto všechno je skutečné. Zavítejte na adventní trhy nejen do Rakouska a nechte se naladit na tu pravou vánoční atmosféru!
  Více zde...
 • Skiopeningy v Rakousku: Start zimy s plnou parádou
  26.10.2018
  Začátek zimní sezony se v rakouských Alpách slaví pěkně vesele a nahlas mnoha sportovními akcemi a koncerty. Nejinak tomu bude i v letošní zimní sezoně. Tak si pěkně prohlédněte přehled všech skiopeningů po celém Rakousku, ať ten pro Vás nejzajímavější nepropásnete!
  Více zde...
 • First minute, sleva až 5% do konce října
  01.10.2018
  Ještě nemáte vybranou zimní dovolenou? Vužijte slevy až 5% ještě do konce října. Sleva First minute 3% a při Rychlé objednávce do 24 hod. od nabídky ještě další sleva 2%. Pokud si vyberete týdenní pobt na 7 nocí, dostanete také rakouskou dálniční známku zdarma.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 483 305 923
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

http://www.ckmauthner.cz/kvetnove-slevy-aneb-3v1

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním