Tento region se dá rozdělit na dva lyžařské areály a to na Tauplitz a Loser. Tato oblast je slunečná a nabízí jistotu sněhu a perfektně upravených svahů. V lyžařském středisku Tauplitz si každý přijde na své. Rodiny s dětmi, pohodoví lyžaři, ale i zdytní lyžaři a milovníci carvingových oblouků. Pro ty nejzkušenější lyžaře tu pak je FIS sjezdovka. Nezapomíná se ani na milovníky freeridu na které čekají svahy s hlubokým sněhem.

Samozřejmně zde můžete vyzkoušet i spoustu jiných aktivit než jen sjezdové lyžování. Okolí můžete prozkoumat při tůrách na sněžnicích, při projížďkách na saních tažených koňmi a nebo na běžkách. Běžecké tratě jsou zde velmi dobře udržovány i proto se zde nachází tréningový tábor běžkařů světového poháru.

Zajímavostí této oblasti je učitě vysokohorská silnice, která nabízí nádherné výhledy. Tauplitzalm Alpenstrase vede k náhorní planině, kde jsou nádherná horská jezera a po cestě Vás tu čeká několik vyhlídkových bodu. Tato cesta je zpoplatněna € 9,80,- za automobil pro 5 os.

Lyžování

Počet vleků 74
Sedačková lanovka 13
Gondolová lanovka 8
Vlek 53
Lanovka  
Dětská lanovka  
Jiné  
   
Sjezdovky 175 km
Modré  42 km
Červené 88 km
Černé 16 km
Dětská 0


Pro běžkaře je tu připraveno 160 kilometrů skvěle upravených tratí. A pro snowboardisty 3 snowparky.

Skiareál Tauplitz / Bad Mitterndorf

Nic nenalezeno
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.