Jedinou lyžařskou oblastí na ledovci v Salcbursku je Kitzsteinhorn, který leží v srdci Rakouska a je snadno a pohodlně dosažitelný.

Jeho 19 moderních lanovek a vleků vás dopraví do výšky nad 3.000 metrů, kde je zaručen dostatek kvalitního sněhu. Rozlehlé a sluncem zalité ledovcové svahy lákají milovníky lyží i snowboardů již na podzim a pak až dlouho do léta. Lyžaři tu najdou sjezdovky všech stupňů náročnosti, od mírných svahů na ledovci až po vybrané náročné sjezdovky dolů na Sonnenkar nebo na Langwiedboden.

Skutečnou výzvou pro náročné lyžaře je stálá závodní sjezdovka, sjezdovka s muldami nebo naprosto neupravovaný přírodní terén (naturpipes) v oblasti Langwied. Pro snowboardisty je na ledovcové plošině připraven funpark. Moderní lanovky zaručují pohodlné a rychlé vyvezení lyžařů na ledovec.

Kitzsteinhorn není jen nejvyšší horou v Salcbursku, na které se lyžuje, ale zároveň také nejvyšší vyhlídkou. Z panoramatických teras u horní stanice lanovky budete mít okolní třítisícovky jako na dosah.

Zimní nabídka ubytování v Salcbursku

Letní nabídka ubytování v Salcbursku

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.