Krásné a českou klientelou ještě neobjevené lázně Mórahalom. Pramen „Alžbětin“ je známý od 60.let 20. století, má teplotu 39,5 °C, vyvěrá ze studny 660 m hluboké a má vysoký obsah jódu Pramen „ Arpádův“ z hloubky 1300 m má 67,5 °C a je využívaný od r. 2014. Oba prameny mají léčebné účinky na pohybový aparát, klouby, zažívací potíže aj. Příjemná relaxace v lázních je doplněna výlety do okolí. Ke spokojenosti přispívá výtečná maďarská kuchyně a vína…

REZERVACE TERMÍNU 17.09.-22.09.2020, CENA 7.990,- KČ / OS.

 

 

 Program zájezdu
1. den

Cesta přes Rakousko do Maďarska, návštěva lázeňského města Kecskemétu. Město proslavila i zdejší hruškovice a meruňkovice.  Dále cestou ještě krátká zastávka v oblasti NP Kiskunság a prohlídka typické vesnice Bugac s lidovou architekturou a zemědělskými usedlostmi. Odpoledne příjezd na ubytování do města Mórahalom do hotelu Colosseum ****. Superior.


2. den

Celý den volno na relaxaci. Během dne možnost individuálně dle zájmu navštívit několik zajímavostí v centru města – například Dům štrůdlu s možností ochutnávky a koupě nebo Mini Hungary – park miniatur významných staveb v poměru 1:25. Večeře. Pro zájemce posezení s ochutnávkou vín.


3. den

Polodenní výlet do města Szeged na soutoku řek Tisza a Maros. Toto „město slunečního svitu“ je světoznámé díky uherskému salámu Pick, kořeninové paprice a místním gastronomickým specialitám. Návrat do Moráhalom – odpoledne volno na relaxaci v lázních.


4. den

Po snídani využití koupání v místních lázních. Po poledni dle domluvy odjezd, návrat do ČR ve večerních hodinách, do Prahy kolem půlnoci.


Popis ubytování

Hotel Colosseum ****Superior: všechny pokoje jsou vybavené koupelnou a WC, fénem, LED TV, volně přístupnou Wi-Fi, klimatizací, minibarem, trezorem, županem, přezůvkami a plážovou osuškou.

Z hotelu je přímý vstup do lázní, v ceně je neomezené využívání všech termálních a léčebných bazénů a saunového světa v prostorách lázeňského komplexu Erzsébetfurdo = Alžbětiny lázně. Najdete zde 21 bazénů (14 venkovních a 7 krytých) o teplotě až 39 st., 11 saun, skluzavky – venkovní Anakonda je dlouhá 103 m, vnitřní 76 m - a jiné atrakce. K dispozici je navíc hotelové wellness, které nabízí bazény - zážitkový, jacuzzi, Kneippův, „koktejlový“, vše s vodou 33 – 38°C, dětský bazén, 3 sauny a solnou komoru.


Cena obsahuje: dopravu busem, 3 noci ubytování v hotelu Colosseum ****+ (standardní pokoje), 3x polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu), neomezený vstup do lázní, služby průvodce, výlety do okolí dle programu
Cena neobsahuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 6 € - platí se na místě)

 

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

 

Celý program zájezdu vč. obrázků najdete zde

 

Interaktivní mapa zájezdů a ubytování

* **
* ***
* ****
* bez kategorie
Nebyly nalezeny žádné výsledky.
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Turistické pobyty v Rakousku do 10.ledna 2021
  10.12.2020
  Rakouská spolková vláda ohlásila hraniční kontroly a karanténu při vstupu z rizikových oblastí - Česká republika mezi ně v současnost patří.
  Více zde...
 • Férové storno podmínky
  10.12.2020
  Férové stornopoplatky u vybraných kapacit v Rakousku. Až 14 dní před nástupem na svoji zimní dovolenou můžete zrušit pobyt bez zaplacení stornopoplatku.
  Více zde...
 • Povinnost negativních testů COVID 19
  30.10.2020
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 723 536 561
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Poznávací zájezdy na září a říjen 2020
Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním