Mistrovství světa ve Schladmingu v roce 2013

Nové centrum nazývané Planet Planai bylo symbolem mistrovství světa v alpském lyžování, které proběhlo v únoru 2013 ve Schladmingu a odehrávalo se právě na svazích Planai.

Mistrovství světa ve Schladmingu

Ve Schladmingu se v roce 2013 konalo mistrovství světa  v alpském lyžování. Předseda Rakouského lyžařského svazu, prof. Peter Schrocksnadel, očekával, že to bude,,Mistrovství světa ,jaké tu ještě nikdy nebylo‘‘.Ve Schladmingu  totiž panují ideální geografické podmínky, ale také mimořádné nadšení pro zimní  sport. Během 14 dní  přijelo na Mistrovství světa  kolem 400 000 návštěvníků.
V Lyžařské oblasti Ski amadé se věnuje velké pozornost také kulinářské stránce pobytů host. V 18 horských chatách  a restauracích s certifikátem  se dnes podávává regionální  speciality a víno z Rakouska  v nejvyšší kvalitě. Jako orientační pomůcka pro lyžaře slouží vyvěšená plaketa Genuss- Partner . Kdo uvidí u vchodu toto označení, může počítat  s výběrem 3 otevřených bílých a červených vín, řadu láhvových vín a také personál, která se dobře vyzná v rakouských vínek a dokáže odpovědět  na všechny otázky týkající se vína, Ušlechtilý mok se  samozřejmě podává ve vhodných sklenicích. Hostinské na horských chatách  podporuje a hodnotí agentura  Rakouský vinařský marketing (OWM) a Salcburský  svaz someliérů.
Vrcholem pro lyžující milovníky vína bude v této sezoně opět týden lyžařských a vinařských zážitků v oblasti Ski amadé. Bude se konat od 15. do 22. 3. 2014. Vedle akcí na horských chatách nabízejí také  vybrané hotely  jednotlivých regionů, speciální programy, které se točí kolem tématu rakouská vinařská kultura.

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Povinnost negativních testů COVID 19
  30.10.2020
  Více zde...
 • Důležité informace k cestovnímu pojištění v souvislosti se šířením KORONA viru (COVID-19)
  24.06.2020
  Více zde...
 • Zájezdy do Rakouska - léto 2020
  29.04.2020
  Rakouské a české orgány podporují dovolené českých občanů v Rakousku.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 723 536 561
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Poznávací zájezdy na září a říjen 2020
Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním