Férové storno podmínky

Férové stornopoplatky u vybraných kapacit v Rakousku. Až 14 dní před nástupem na svoji zimní dovolenou můžete zrušit pobyt bez zaplacení stornopoplatku.


Turistické pobyty v Rakousku do 10.ledna 2021

Rakouská spolková vláda ohlásila hraniční kontroly a karanténu při vstupu z rizikových oblastí - Česká republika mezi ně v současnost patří.


Povinnost negativních testů COVID 19


Důležité informace k cestovnímu pojištění v souvislosti se šířením KORONA viru (COVID-19)


Zájezdy do Rakouska - léto 2020

Rakouské a české orgány podporují dovolené českých občanů v Rakousku.


Postup CK Mauthner - letní zájezdy

Informace o postupu CK po rozhodnutí Parlamentu ČR.


Zakoupené zájezdy v letní sezoně 2020

Informace pro klienty, kteří již mají zakoupené zájezdy


Informace k nemožnosti využít zakoupené zájezdy

Storno resp. využití vratky storna zájezdu


Situace v Rakousku - ukončení zimní sezony

Aktuální informace o COVID 19


Aktuální informace k situaci kolem koronaviru v Rakousku - ke dni 13. března 2020


Důležité informace v souvislosti se šířením KORONA viru (COVID-19)


Prodej Léto 2020 zahájen

Hola, hola, léto volá. Voláme, že prodej letních zájezdů byl zahájen. Vybírejte, když je z čeho. Rádi Vám s výběrem letní dovolené v Rakousku u jezer nebo v horách poradíme. Využijte slevy First minute - do konce března 5%, potom ještě do konce května 3%.


Pracovní doba ve dnech 23.12.2019 - 01.01.2020


Advent 2019 nejen v Rakousku

Vánoce už si neumíme představit bez tradičních adventních a vánočních trhů. Zavřete oči a nechte se inspirovat zvuky vánočních zvonků, zaposlouchejte se do adventních písní a tradičních lidových koled. Existují místa, kde toto všechno je skutečné. Zavítejte na adventní trhy nejen do Rakouska a nechte se naladit na tu pravou vánoční atmosféru!


First minute, sleva až 7% do konce září

Vybíráte zimní dovolenou? Vužijte slevy až 7% do konce září. Sleva First minute 5% a při Rychlé objednávce do 24 hod. od nabídky ještě další sleva 2%. Pokud si vyberete týdenní pobt na 7 nocí, dostanete také rakouskou dálniční známku zdarma.


Zima 2019/2020

Pomalu a jistě pro Vás doplňujeme zájezdy na zimní sezóu 2019/2020. Začínáme těmi nejoblíbenějšími... Využijte také slevu až 5% při nákupu zimního zájezdu do konce října 2019.


Májová sleva 5%

Při zakoupení zájezdu v době 01.05.-15.05. získáte slevu 5% z celkové ceny zájezdu (nevztahuje se na příplatky a fakultativní služby).


Čarovná sleva 30.04.

PÁLÍME CENY * PŘINÁŠÍME ČAROVNOU SLEVU * POUZE DNES - 30.04.


Prodej letních zájezdů do Rakouska zahájen

Pestrá nabídka ubytování v rakouských Alpách nebo u jezer, výběr ubytování pro léto 2019. Slevy až 5% do konce května. Kompletní servis pro Vaši letní dovolenou, pojištění pro případ storna zájezdu v ceně, pro všechny týdenní pobyty zdarma rakouská dálniční známka. Využijte výhod slevodé karty v Rakousku - jsou v ceně nebo lze dokoupit.


Dopravní informace v Rakousku

Dopravní informace během sněhové kalamity


PF 2019

Děkujeme Vám za přízeň v roce 2018. Přejeme Vám klidné a požehnané Vánoce, veselý vstup do roku 2019 a nechť Vám přinese spoustu zajímavých cestovatelských zážitků.


Skiopeningy v Rakousku: Start zimy s plnou parádou

Začátek zimní sezony se v rakouských Alpách slaví pěkně vesele a nahlas mnoha sportovními akcemi a koncerty. Nejinak tomu bude i v letošní zimní sezoně. Tak si pěkně prohlédněte přehled všech skiopeningů po celém Rakousku, ať ten pro Vás nejzajímavější nepropásnete!


Květnové slevy aneb 3v1

Po celý květen využijte našich speciálních slevových nabídek a získejte zvýhodnění až o 8% nebo dálniční známku zdarma.


Velikonoce v Rakousku - 2.část

Dnes se s námi podívejte, jak se slaví svátky jara v dalších částech Rakouska, navštívíme Salzbursko, Burgenland, Tyrolsko a Vorarlbersko a poradíme vám, kam se vypravit na velikonoční trhy.


Velikonoční trhy v Rakousku

Navštivte s námi rakouské velikonoční trhy, poznejte tradice a velikonoční zvyky našich sousedů! Zažijete neopakovatelnou atmosféru jarních velikonočních slavností a ochutnáte gastronomické lahůdky rakouské kuchyně.


Zahájen prodej zájezdů Léto 2018

Od 01.02. jsme zahájili prodej zájezdů pro sezónu Léto 2018. Využijte širokou nabídku zájezdů, rezervujte své oblíbené termíny včas.


CK Mauthner je na Instagramu

Pro všechny nadšence sociálních sítí máme dobrou zprávu. Kromě Facebooku nás také najdete i na Instagramu


Červnová sleva 5%

Chystáte se na dovolenou do Rakouska? A co kdyby k tomu byla nějaká sleva? Tak my Vám přinášíme kombinaci obojího. V červnu slevu 5% na všechny zakoupené zájezdy a nabídku na aktivní dovolenou v Rakousku. Bohatý výběr ubytování všech regionů Rakouska, zajímavé balíčky, turistické karty.


Sleva až 8% do konce května

Až do konce května můžete získat slevu až 8% na všechny zakoupené zájezdy


Akční nabídky 4=3

Vybrali jsme pro Vás několik zajímavých nabídek hotelů a penzionů, kde můžete využívat akční nabídky 4=3. Teď je ten pravý čas vybírat letní dovolenou v Rakousku.


Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.