Zařadili jsme do nabídky nový hotel ... najdete ho v Salcbursku, v malebném údolí Raurisertal.

Pro tuto zimní sezónu jsme do nabídky zařadili nový hotel v malébném salcburském údolí Raurisertal.

V Rauris, v nadmořské výšce kolem 2000 metrů, najdete vše, od ráje pro freeridery v prašanu přes boardercrossovou trať až po téměř ploché začátečnické svahy.

Relativně "menší" lyžařská oblast Rauris leží mezi lyžařskými oblastmi Zell am See (25 km) a Bad Hofgastein (33 km), cca 80 km od Salcburku. Oblast tvoří 2 lyžařské areály, na které se dostanete 6 místnou gondolou nebo sedačkovou lanovkou. Odtud Vás pak již vleky dovezou až do výšky 2211 m. Celkem je tu 20 km sjezdovek, 16 km modrých, 10 km červených a 4 km černých. Pro běžkaře je připraveno cca 45 km upravených tratí, které vedou údolím Raurisertal. Pro zábavu nejen malých sportovců je tu sáňkařská dráha 2,5 km dlouhá, 2x týdny noční sáňkování, a za návštěvu stojí také nedaleké termální lázně Bad Hofgastein (cca 30 km).

Lyžařské informace k údolí Rauris najdete ZDE

NA VYBRANÉ TERMÍNY JSOU TAKÉ PŘIPRAVENY SPECIÁLNÍ BALÍČKY VČ. SKIPASŮ - OD 4.480,- KČ VČ. 2 DENNÍHO SKIPASU

Hotel Sonnhof*** se nachází 150m na centrem městečka Rauris a 500m od lanovky Hochalmbahn. Všechny potřebné informace k hotelu najdete ZDE

V hotelu najdete různé pokoje pro 2-6 osob, bazén 8x4 m, sauny a squashový kurt. Jako novinku letos hotel nabízí svým hostům koupel v horkém obřím dřevěném vědru na panorama terase (za poplatek € 13 / 4 os.)

NABÍDKA BALÍČKŮ:

PRO 2 DOSP. A 2 DĚTI DO 10 LET - 6 DNÍ / 5 NOCÍ / 4,5 DENNÍ SKIPAS

PRO 2 DOSP. A 2 DĚTI DO 10 LET - 4 DNY / 3 NOCI / 2 DENNÍ SKIPAS

Všechny podrobné informace Vám při rezervaci sdělíme. Za příplatek jsou starší děti než 10 let, pokoj Rodinný Comfort a na místě zaplatíte pobytovou taxu.

Kontaktujte nás na tel. č. 483 305 923 nebo nám napište na poptavky@ckmauthner.cz.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.