Využijte naší akce zaměřené na páry 50+, kterým poskytujeme slevu více něž 40%.

Oblast Semmeringu představovalo od poloviny devatenáctého století nejvýznamnější letovisko obyvatel Vídně. Puchberg je dodnes klimatickým lázeňským resortem s atmosférou dávno minulých dní. Nostalgický nádech najdeme i v Semmeringu, kam můžete přijet například slavnou železnicí zapsanou jako Světové dědictví. Pokud vás láká sport, je pro vás Semmering ideálním místem, celý region je ideálním místem pro horské cyklisty a nebo, jen pro pěší výlety.

zdroj foto:semeringbahn.at

Třeba na Schneeberg, Rax a Semmering, které tvoří dolnorakouskou alpskou trojici a nabízejí úchvatné výhledy. Nejvyšším vrcholem je Schneeberg; výhled na Alpy z jeho vrcholku je skutečný zážitek. Se svými 2 075 metry je králem Vídeňských Alp, jak se tato nejjižnější dolnorakouská oblast nazývá. Tyčí se vysoko nad okolní krajinu a nabízí nádherný výhled. Abyste se dostali na jeho vrcholek, nemusíte být zdatní turisté – stačí využít místní zubačku. A stydět se nemusíte, vždyť stejnou cestu použil kdysi i sám císař Franz Josef.

Párům 50+ nabízíme pobyt v 3* hotelu Alpenhof Semmering, který Vás nadchne nejen hezkým prostředím, milou česko/slovenskou obsluhou, ale i možnostmi výletů po okolních kopcích a nebo, třeba i do Vídně (95km).

Např. 4 denní pobyt s polopenzí, využitím vynitřního bazénu a nebo jiných sportovišť, kterými hotel zdarma disponuje, tak v této akci výjde na 4.300,- osobu a celý pobyt. 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.