V jižním Horním Rakousku, na kraji Národního parku Kalkalpen, leží region na pěší turistiku Pyhrn-Priel. Oblast kolem Hinterstoderu a Windischgarstenu nabízí přitažlivé trasy pro Vaší aktivní dovolenou v Rakousku. Mnohotvárnost přírody – nedotčené lesy, průsvitné horské potoky s kvalitou pitné vody, dobrodružné vodní rokle, mnoho obhospodařovaných horských bud a chalup s „kulisami domovních(rodných) filmů“ divoce romantické skalní rokle, imposantní vrcholy hor a hřebenní cesty s fantastickým výhledem na Rakouské Alpy, jezera ve kterých se hory zrcadlí, turistické trasy vhodné pro rodiny s dětmi – to dělá region ideálním cílem pro aktivní dovolenou v Rakousku.

Vychutnejte si dovolenou za méně peněz – karta Pyhrn-Priel AktivCard to udělá možné! S ní dostanete totiž dobrých 40 služeb zdarma a 20 bonusových služeb – ode dne příjezdu do dne odjezdu! Jak přenocujete v jednom ze 180 partnerských podniků, tak můžete vychutnávat bez hranic…
U 180 hotelů, hostinců, pensionů, statků a soukromých ubytovatelů je highlights rekreačního regionu Pyhrn-Priel již v ceně ubytování (již od 1 přenocování) zahrnutá.

Platnost 14.05.-16.10.2019
Dospělí v ceně ubytování
Děti v ceně ubytování

 

S kartou Pyhrn-Priel AktivCard Vám doporučujeme navštívit:

 

LANOVKOU NA VRCHOL WURBAUERKOGEL

Zde najdete letní bobovou dráhu.

Lanovka je s kartou zdarma, jízda na bobové dráze s kartou dospělý € 5,50 (bez karty € 6,50), děti € 3,50 (bez karty € 4,-)

SOUTĚSKA Dr. VOELGESANG-KLAMM

Soutěska leží kousek nad městem Spital am Pyhrn v Horním Rakousku. Jedná se o druhou nejdelší skalní soutěsku v Rakousku. Zažijte padající vodu v nejdelší soustězce Horního Rakouska. Čeká na Vás stezka dlouhá 1,5 km a dobrých 500 schodů ze dřeva a kamene.

S kartou Pyhrn-Priel AktivCard vstupné zdarma

 

ZDARMA např.:
Lanovka Hinterstoder, Lanovka Wurzeralm, Sedačková lanovka Wurbauerkogel, Horská cesta Hinterstoder, místní autobusy, Soutěska Dr. Vogelgesang Spital am Pyhrn, panorama věž Wurbauerkogel, Rakouské muzeum skalních obrazů, Alpineum Hinterstoder, Pytlácké muzeum St. Pankraz, Kulturní kovárna Micheldorf, Muzeum nožů Steinbach an der Steyr, Muzeum Molln, Centrum Národního parku Molln, Prohlídková kovárna Lindermayr, Včelí prohlídkový dům Kernhof, Mlýn Stummer, Degustace vína, Provedení kostelem "Dom am Pyhrn", Provedení obcí Windischgarsten – vlastenecký dům, Zážitková okružní prohlídka v Steyr s MP3-přehrávačem, Panorama- krytý bazén ve Spital am Pyhrn, Krytý bazén Windischgarsten, Koupaliště Windischgarsten, Jezero na koupání Edlbach, Jezero Elisabethsee, Koupaliště Klaus, Biotop Na koupání Steyrling, Koupaliště Steinbach an der Steyr

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.