Tato vyhlídka je pro opravdové adrenalinové nadšence! Vyhlídková plošina se tyčí jako ruka nad propastí s hlubokou 400 metrů. Nachází se v oblasti Dachstein West (směrem od Hallstattu a Obertraunu), na vrcholu Krippenstein, ve výšce 2108 m.n.m.

Máme pro vás další tip, kam se můžete v Rakousku podívat! Výlet si můžete udělat do rakouského Dachsteinu na vyhlídku „5 FINGERS

5 FINGERS

Tato vyhlídka je pro opravdové adrenalinové nadšence! Vyhlídková plošina se tyčí jako ruka nad propastí s hlubokou 400 metrů.

Na 5 různých lávkách-prstech si můžete ověřit vaší odolnost a nervy! Každý prst je něčím zajímavý. Kdo je hodně odvážný, může si stoupnout například na prst s prosklenou podlahou a dívat se skrz ni na vzdálenou zem. Na jiném prstu je na konci rámeček, skrz něj můžete dělat zarámované fotografie. Další prst má zase k dispozici dalekohled zdarma. Prst uprostřed je zpřístupněn jen částečně. Na konci je totiž skokanský můstek, ale ten je uzavřen. Symbolizuje svobodu hor. Jeden z prstů má díru v podlaze. O adrenalin zde určitě nouze nebude!

Z plošiny budete mít krásný výhled na část Solné komory a na jezero Halstätter. Pro milovníky turistiky se zde naskytá příležitost mnoha výletů po okolí.

 

zdroj info a foto: dachstein.salzkammergut.at/

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.