Hintertux-Zillertal

Pobytová místa

Interaktivní mapa zájezdů a ubytování

* **
* ***
* ****
* bez kategorie

Oblast

Ledovec Hintertux + lyžařská oblast Zillertal 3000 tvořená 3 propojenými skiareály -  Rastkogel  Penken, Eggalm nabízí sjezdové tratě všech obtížností, snowboarding, prachový sníh, nejprudší sjezdovku „Harakiri“ v Rakousku nad Mayerhofenem, kyvadlový skibus spojující ledovec a Zillertal 3000 v pravidelných intervalech, běžecké trasy, tři osvětlené sáňkařské a bobové dráhy.
Ledovec Hintertux jediným rakouským střediskem s celoročním lyžařským provozem 365 dní
Snowparky Hintertux a Penken představující se svými halfpipes a mnoha dalšími atrakcemi velkou výzvu pro zkušené i začínající snowboardisty

Pro odvážné lyžaře „hozená rukavice“ v podobě nejprudší preparované sjezdovky v Rakousku na svahu nad Mayrhofenem se sklonem dosahujícím 78° s příhodným názvem Harakiri* CELOROČNÍ LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARD BEZ HRANIC
* ZILLERTALER SUPERSKIPASS PLATÍ V CELÉM ZILLERTALU OD 4 DNŮ
* 590 M - 3 250 M

* ZÁRUKA SNĚHU PO CELÝ ROK

Ledovec Hintertux, Rastkogel (Vorderlandersbach), Ski a Gletscherwelt Zillertal 3000, Hochfügen/ Hochzillertal Zillertal Arena (Zell i. Z., Gerlos, Königsleiten, Wald, Krimml), Penken (Mayrhofen, Hippach), Spieljoch (Fügen), Ahorn (Mayrhofen), Eggalm (Lanersbach), Gerlosstein (Zell i. Z.)


Snowboardový park v srdci oblasti zimních sportů Penken patří k nejznámějším v Rakousku. Nad Mayrhofenem v Zillertalu se sjezdovky na pravé i levé straně 4místné sedačkové lanovky Sunjet proměnily ve zcela autoví svět milovníků triků, salt, skoků a rotací. Je zde i dětský snowboardový park.

Cykloturistika


Webkamery


Ostatní informace

Bezesporu největším lákadlem této oblasti, kromě sjezdových tratí, je ledový palác Eis Palast. Tento palác fascinuje návštěvníky svými obroskovskými rampouchy a ledovými krystaly, které zaručují nádhernou atmosféru.

Kromě lyžování si můžete vychutnat i jiné sporty například: sáňkování, chůzi na sněžnicích, horské tůry nebo bruslení. Odpočinout si zde můžete v některém wellness centru, nebo v příjemných hospůdkách a barech.

Jednou z dalších výhod oblasti je i velmi důmyslně propracovaný dopravní systém skibusů, který doplňuje místní železniční trať a noční kyvadlová doprava, která jezdí mezi zábavními středisky. 

Plusy

celoroční provoz sjezdovky všech obtížností jednotný skipas

Dostupné služby v této lokalitě

Hintertux-Zillertal - seznam zájezdů

Nebyly nalezeny žádné výsledky.
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • First minute, sleva až 7% do konce září
  01.10.2018
  Vybíráte zimní dovolenou? Vužijte slevy až 7% do konce září. Sleva First minute 5% a při Rychlé objednávce do 24 hod. od nabídky ještě další sleva 2%. Pokud si vyberete týdenní pobt na 7 nocí, dostanete také rakouskou dálniční známku zdarma.
  Více zde...
 • Májová sleva 5%
  02.05.2019
  Při zakoupení zájezdu v době 01.05.-15.05. získáte slevu 5% z celkové ceny zájezdu (nevztahuje se na příplatky a fakultativní služby).
  Více zde...
 • Čarovná sleva 30.04.
  30.04.2019
  PÁLÍME CENY * PŘINÁŠÍME ČAROVNOU SLEVU * POUZE DNES - 30.04.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 483 305 923
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním