Sölden - Ötztal

Pobytová místa

Interaktivní mapa zájezdů a ubytování

* **
* ***
* ****
* bez kategorie

Oblast

Lyžařské středisko Sölden, které se nachází v Ötztalském údolí, patří mezi nejkvalitnější lyžařské oblasti v Rakousku. Třítisícovkám se říká BIG 3 Nejvyšší vrcholi jsou na 3000m. n. m. : Schwarze Schneider (3.370 m), Tiefenbachkogl (3.309 m) a Gaislachkogl (3.058 m). Objedete-li všechny tyto vrcholy v jediném dni, budete mít v nohách 50 km a celkem překonáte převýšení 10.000 m. Díky "Zlaté bráně" se dostanete přímo ze Söldenu až do oblasti dvou ledovců. Tyto ledovce se jmenují Tiefenbach a Rettenbach a jsou propojeny lyžařským tunelem. Sölden je i místem, kde se koncem října zahajuje Světový pohár na slalomové trati na ledovci Rettenbach.
Špičkové středisko opakovaně v nezávislých testech zařazované mezi nejlepší v Evropě.
Množství volných terénů a především liduprázdné sjezdovky jako pravá výzva pro milovníky čistého lyžování


-sjezdovka ze Schwarze Schneid až k údolní stanici patřící délkou 12,8 km a převýšením 1880 metrů k nejdelším v RakouskuLyžování na největší ledovcové ploše v Rakousku. S rozlohou 20 km˛je ledovec Rettenbach a Tiefenbach největší ledovcovou plochou zpřístupněnou milovníkům zimních sportů.


Moderní lanovky v čele s novou lanovkou na Gaislachkogel a mnohakilometrové sjezdy nabízejí lyžařské oblasti v Otztalu. Nejznámější ze všech – Solden: lanovky zde vedou na 3 třítisícovky, kde jsou umístěny vyhlídkové plošiny, odkud se otevírá fantastický výhled na Alpy. Sjezdovky jsou vždy perfektně vysněžené a 13 km dlouhý sjezd z vrcholu až do údolí, který překonává 1880 výškových metrů, je nejdelší v Rakousku. Oblasti Hochotz a Vent jsou zaměřeny na rodiny. Obergurgl a Hochgurgl jsou zase pověstné svými širokými sjezdovkami a útulnými horskými chatami.

Turistické informace


Ostatní informace

Přímo v Soldenu je moderní Aquapark (Freizeit Arena) nabízející sauny, bazén (v podobě obrovské nerezové "vany") a tobogány, využít lze i kurt na tenis. Samozřejmostí je také spousta restaurací a barů. V Längenfeldu (14 km pod Soldenem) je další lázeňský komplex Aqua Dom s termálními prameny.

Sölden je místo pro ty, kteří nemají nikdy dost. Středisko s nekonečným denním i nočním životem je jednou z nejlepších a nejdražších zimních adres. V zimě jsou dva zdejší ledovce přístupné komplexem lanovek, na podzim je nutné vyjet k nim o horské silnici. Terény nad Söldenem jsou jak sportovní, tak pohodové a s převýšením přesahujícím 1500 m.

Plusy

nejoblíbenější zimní region Tyrolska jeden z nejrozsáhlejších a nejvýše položených areálů Rakouska vynikající sněhové podmínky

Dostupné služby v této lokalitě

Sölden - Ötztal - seznam zájezdů

Nebyly nalezeny žádné výsledky.
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Prodej Léto 2020 zahájen
  21.01.2020
  Hola, hola, léto volá. Voláme, že prodej letních zájezdů byl zahájen. Vybírejte, když je z čeho. Rádi Vám s výběrem letní dovolené v Rakousku u jezer nebo v horách poradíme. Využijte slevy First minute - do konce března 5%, potom ještě do konce května 3%.
  Více zde...
 • Pracovní doba ve dnech 23.12.2019 - 01.01.2020
  27.12.2019
  Více zde...
 • Májová sleva 5%
  02.05.2019
  Při zakoupení zájezdu v době 01.05.-15.05. získáte slevu 5% z celkové ceny zájezdu (nevztahuje se na příplatky a fakultativní služby).
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 483 305 923
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním