Alpy nejsou pouze pro lyžaře. Pokud jste milovníci aktivní dovolené, jsou letní Alpy pro Vás ta správná volba! A právě pro Vás vyhledáváme atraktivní ubytování v nejhezčích místech Alp. Pořiďte si i naše pobytové balíčky, které jsou uzpůsobeny tak, abyste si Vaši dovolenou užili na maximum: zážitky, akce, kulinářské speciality... Už necháme jen na Vás, jaké si v průběhu Vaší dovolené vyberete. Pro snazší orientaci jsme naše produkty seskupili tak, aby jste se lépe orientovali.

Cestování

Dovolená, zvláště v Alpách, není jen o pobytu, je i o poznávání. Alpské země nabízejí svébytnou kulturu, architekturu a kulinářské rozmanitosti. Lze tak vysledovat především sklon k požitkům, kráse, kultivovanosti. To se projevuje ve všech zemích, krajích, údolích, městech a vesnicích.


Cykloturistika

Máte rádi aktivní odpočinek a milujete cyklistiku? tak právě pro Vás jsou tu naše speciální cyklobalíčky. Na kole si můžete vyjet po příjemných cyklostezkách, štěrkových a lesních cestách které vedou nádhernou krajinou. Nedotčenou horskou krajinu a trochu adrenalinu si užijete při mountain bikingu. Pokud si budete chtít odpočinou a strávit klidný den u některých balíčků lze pokrýt většinu vzdálenosti veřejnou dopravou (autobusem, vlakem, lodí). Všechny balíčky mají hodně co nabídnout, aby se Vaše dovolená stala nezapomenutelným zážitkem.


Dovolená na statku

Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče a zážitky pro všechny. Prázdninový pobyt na statku nabízí přesně to, co se žádá od podařené rodinné dovolené. Děti řádí na louce, zatímco odpočíváte v houpací síti. Před sebou bohatě prostřený stůl se snídaní s domácími marmeládami, vajíčky a s čerstvým kravským mlékem. Tak můžete načerpat sílu na celý den. Děti se nemohou dočkat, aby mohly jít ráno se sedláky do stáje a přihlížet, jak dojí krávy. Kdo chce, může pomoci sám. Později se jde jezdit na ponících nebo krmit kozy. Farma, to znamená spoustu zážitků, nejen pro ty nejmenší.


Dovolená s dětmi

Máte jedinečnou možnost, jak strávit společně s rodinou tu nejlepší dovolenou! V nabídce máme širokou paletu pobytů zaměřených na různé věkové skupiny dětí i Vaše různé zájmy, ať se jedná pobyt u jezera či pěší túry i rodině zaměřený hotel se službami pro nejmenší.


Dovolená u jezera

Rakousko lze po právu nazývat zemí jezer a řek. Jezera tyrkysově září a voda je teplá. Děti si hrají na břehu, páry se vydávají na romantické procházky a ti aktivní dovádí při plavání, jízdě na vodních lyžích nebo surfování. Všude můžete trávit léto nejen koupáním, ale i ve znamení vodních sportů.


Firemní akce

Alpské země přinášejí nekonečné možnosti pro firemní akce. Jak v zimě, tak v létě. A právě léto umžňuje vytvořit pestrý program pro různé skupiny účastníků firemních akcí.


Kultura a historie

Kultura je v alpských zemích velice rozšířeným pojmem. Například ještě před 200 lety byla Vídeň centrum hudby a kultury. Výtvarné umění v Rakousku nebylo a do dnes není ani trochu pozadu, ale naopak. Před sto lety byla jak Vídeň, tak celé Rakousko centrem secese. Hudba, to je nejsvětlejší stránka kultury. Je to trochu překvapivé, ale prvenství v oblíbenosti si stále drží hudba klasická.


Lyžování

Lyžování? Alpy? Znáte někdo větší synonymum? Ale nemusí se jednat pouze o sjezdové lyžování. Alpské země nabízejí perfektně upravené běžecké stopy, ale i možnosti pro skialpinismus jsou téměř nekonečné. A když už jste z lyží unavení, využijte welness a aquaparky. A nebo si jen dojděte zasáňkovat.


Pěší tůry

Pro dobrodružnější povahy nabízíme specilizované zájezdy a pobyty, které jsou zaměřené na vysokohorskou turistiku a nebo pěší tůry.


Prodloužený víkend

Prodloužený víkend je ideální ochutnávkou delšího pobytu v Alpách. Navštívit můžete jak přírodní zajímavosti, udělat si trip po kopcícch, nebo jen navštívit pamětihodnosti. K tomu všemu Vám určitě příjde vhod letní turistická slevová karta.


Wellness a relax

Wellness a relax. Kdo si to rád nedopřává?


Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.