Ski Amadé v tisku

Největší rakouskou lyžařskou oblast Ski amadé tvoří pět lyžařských regionů: Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkonig a Grossarltal.

Nejvíc Čechů míří do Ski amadé

Největší rakouskou lyžařskou oblast Ski amadé tvoří pět lyžařských regionů: Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkonig a Grossarltal.

Jak se lyžuje v oblasti Ski amadé

Oblast Ski amadé navštěvuje v zimě zhruba 50% ze všech českých turistů, kteří v zimě do Rakouska zamíří. Patří tedy k nejoblíbenějším destinacím našich lyžařů a snowboardistů. Ski amadé má k dispozici přes 145 modrých. Tedy jednoduchých  sjezdovek o celkové délce 280 km, 181 km sjezdovek o délce 483 km je značeno červeně, tedy jako středně obtížné a 97 km měří dohromady 30 černých, tedy obtížnějších sjezdovek. Sjezdovky obsluhuje 98 sedačkových lanovek, 47 kabinových lanovek, 69 lyžařských vleků, které mohou dopravit během hodiny až 375 000 osob do výšky 2700 metrů n. m. O to, aby sjezdovky byli vždy dokonale  upraveny a aby  lanovky bez problému fungovaly, se v zimě stará 1400 zaměstnanců společností, jimž lanovky patří.

Lyžujte na sněhu a surfujte na internetu v amadé :)

Pro všechny, kteří jsou technického založení a jsou nadšeni pro internet, nabízí lyžařská oblast Ski amade od sezony 2011/12 jedinečnou lahůdku v Alpách: bezdrátové připojení WLAN na více než 250 místech (hotspotech)  na horách i v údolí, Všechna zařízení schopná bezdrátového připojení k internetové síti- ať už je to chytrý telefon, ipad nebo laptop- se mohou bezplatně připojit v okruhu 150 mm kolem hotspotu. Je to  nejrozsáhlejší nabídka služeb tohoto druhu v celé alpské oblasti. Naprostou novinkou je také aplikace  pro mobilní telefony s nazývaná Ski amadé Guide.

Amadé sjezdovky v mobilu

Tato aplikace  je zdarma k dispozici pro chytré telefony a mohou ji  využívat operační systémy Iphone i Android.

Nové investice

Jelikož lyžařské oblast Ski amadé chce i nadále zůstat na špičce a nabízet dokonalé  podmínky lyžařů, investuje v tomto toce přibližně 80 milionu eur. Tyto investice zahrnují různé projekty, k nimž patří např. nová 6sedačková lanovka Burglalmbahn a dolní stanice v Dientenu s lyžařským  centrem, obchodem se sportovními potřebami a bistrem na Hochkonigu a také lanovka pod názvem Alm 6er na Hauser Kaibling což je 6 sedačková lanovka s oranžovými ochrannými kryty a koženými sedadly,U- rampy Superpipe pro snowboardisty v Kleinarlu  nebo výstavba  nové 10 kabinkové lanovky na Hochbifang v Altenmarktu. Velké investice plynou také do nového servisního centra  v nové horní stanici na Planai ve Schladming- Dachteinu s přídavným parkovištěm, osvětlením a tunelem pro chodce v oblasti střední stanice lanovky.

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Povinnost negativních testů COVID 19
  30.10.2020
  Více zde...
 • Důležité informace k cestovnímu pojištění v souvislosti se šířením KORONA viru (COVID-19)
  24.06.2020
  Více zde...
 • Zájezdy do Rakouska - léto 2020
  29.04.2020
  Rakouské a české orgány podporují dovolené českých občanů v Rakousku.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 723 536 561
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Poznávací zájezdy na září a říjen 2020
Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním