Přinášíme Vám nástin počasí v Rakousku a aktuální přehled o množství sněhu v námi vybraných a nabízených oblastech Rakouska. V tabulce níže naleznete výšku sněhové pokrývky na horách a v údolí nebo počet otevřených vleků a sjezdovek. 

V Dolním Rakousku očekáváme do konce týdne sněžení, mračno a ve středu polojasno. Denní teploty se budou pohybovat ve výši 1° až 4° C.

Počasí v Horním Rakousku se od toho v Dolním Rakousku moc lišit nebude. Ve středu bude polojasno, ve čtvrtek očekáváme sněžení. Denní teploty se budou pohybovat ve výši  -1°  až  4° C.

Ve Štýrsku bude od čtvrtka sněžit a teploty se budou pohybovat od -1°  až  3° C. Středa má být polojasná. 

Salzbursko čeká ve středu polojasná až zatažená obloha. Sníh bude padat od čtvrtka. Denní teploty se budou pohybovat ve výši  -3°  až  2 ° C.

Výhledově stejné podmínky na Vás čekají také v Tyrolsku. Středa bude polojasná, kolem poledne zamračená. Ve čtvrtek sněžení. Denní teploty se budou pohybovat ve výši  -2°  až  2° C.

Ve Vorarlbergu si ve středu užijete polojasnou oblohu s denní teplotou v rozemzí 1° až 2° C. od čtvrtka nás čeká jako sněžení jako v ostatních oblastech. Denní teploty se budou pohybovat ve výši  1°  až  4° C.

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.