Slevové karty podle jednotlivých zemí:

Vídeň

Wien Karte

S touto kartou, která má platnost 48 nebo 72 hodin, získáte přes 200 slev a navíc s kartou máte i dopravu MHD zdarma. Karta platí např. jako: volná jízdenka na metro, autobusy a tramvaje, slevová karta na vstupné do muzeí a památek, divadel, restaurací, kaváren, na koncerty, při nákupech,…

S kartou máte zlevnené vstupy například na zámek Schönbrunn, do zoo Schönbrunn nebo do muzea Sissi v Hofburgu. S každou kartou Wien Karte máte vstup do dopravních prostředků pro jedno dítě do 15 let zdarma.

Vienna Pass

Tato karta nabízí návštěvníkům celou řadu výhod. Vienna Pass zahrnuje vstupné zdarma do více než 60 pamětihodností, například vstupy na zámek Schönbrunn, do galerie Albertina, do muzea Leopold Museum či  na Hofburg anebo na vyhlídkové autobusy.

Pokud se chystáte na prohlídku Vídně a plánujete využít městskou hromadnou dopravu, doporučujeme Vám využít speciální nabídky a společně se slevovou turistickou kartou Vienna Pass zakoupit také Travel Card. S Travel Card můžete využít vídeňské metro, vlaky nebo autobusy a pohodlně objevovat krásy Vídně. 

Burgenland

Burgenland Card

S kartou Burgenland Card máte více jak 100 atrakcí a služeb zdrama nebo se slevou. Karta zahrnuje: termální lázně, Národní park Neziderské jezero - Seewinkel, Operu v St. Margarethen, Slavnosti na jezeře v Mörbischi, rodinný zábavní park Familypark, projížďku na drezíně v Sonnenlandu a spoustu dalších výletních cílů, koupališť a muzeí.

Neusidler See Card

S Neusiedler See Card můžete využít bezplatně mnoho atrakcí, zábavních možností a dalších služeb v okolí Neziderského jezera (Neusiedler See). Například budete mít volný vstup na koupaliště, do venkovních i krytých bazénů, muzeí a využít můžete též bezplatně veřejnou dopravu či exkurzi do Národního parku. Kartu obdržíte zdarma u ubytovatele, který je partnerem této karty.

Horní Rakousko

Böhmerwaldcard

S touto kartou Šumavy získáte mnoho slev v regionu a mapu zdarma. Využít můžete také bezplatně autobus pro pěší turisty a cyklisty nebo si zapůjčit elektrokolo za 15€ u partnerských podniků Movelo. Kartu obdrží hosté zdarma, při ubytování v tomto regionu.

Pyhrn-Priel AktivCard

V jižním Horním Rakousku, na kraji Národního parku Kalkalpen, leží region na pěší turistiku Pyhrn-Priel.
Oblast kolem Hinterstoderu a Windischgarstenu nabízí přitažlivé trasy pro Vaší aktivní dovolenou v Rakousku. Mnohotvárnost přírody – nedotčené lesy, průsvitné horské potoky s kvalitou pitné vody, dobrodružné vodní rokle, mnoho obhospodařovaných horských bud a chalup s „kulisami domovních(rodných) filmů“ divoce romantické skalní rokle, imposantní vrcholy hor a hřebenní cesty s fantastickým výhledem na Rakouské Alpy, jezera ve kterých se hory zrcadlí, turistické trasy vhodné pro rodiny s dětmi – to dělá region ideálním cílem pro aktivní dovolenou v Rakousku.

 

KARTY PRO OBLAST SOLNÉ KOMORY

Salzkammergut Erlebniss Card

S touto slevovou turistickou kartou získáte slevu až 30% do více jak 130 oblíbených turistických míst a památek v Solné komoře. Získáte například slevu na vlakové spoje, plavby lodí, lanovky, návštěvu jeskyní a solných dolů, vyhlídkové trasy, návštěvu přírodního parku, muzeí, koupališt a mnoho dalších zajímavých nabídek.

Slevy lze využít v oblastech: Ausseerland, Dachstein-Salzkammergut, Traunsee, Attersee, Bad Ischl, MondSeeLand, Fuschlsee, Attergau a Almtal.

Karta pro vrcholy Solné komory

Karta platí pro celou sezónu pro jízdu nahoru i dolů na vrcholy hor: Feuerkogel v Ebensee, Dachstein, Krippenstein v Obertraunu, Zweiselalm v Gosau, Grünberg v Gmundenu.

Linz Card

Poznejte krásy Lince, kulturního města Evropy s kartou Linz Card.

S kartou Linz Card (1 denní a 3 denní) získáte například: volný vstup do všech veřejných muzeí v Linci v uvedeném časovém období nebo bezplatné používání městské hromadné dopravy v uvedeném časovém období. Dále budete mít slevy například do zoo, botanické zahrady či na plavby lodí a jízdu panoramatickými vyhlídkovými vláčky.

Kartu si můžete pořídit v Linecké informační cetrále, na hlavním nádraží a v mnoha lineckých muzeích a hotelech.

Korutany

Kärnten Card

Korutanská karta je klíčem k velkému dobrodružství, zábavě a spoustě zajímavých výhod. Karta, jež otevírá dveře k více než 100 kulturním a přírodním zajímavostem a atrakcím v Korutanech. Dále až u 60 bonusových partnerů karty obdržíte slevy na vstupné a využít můžete 50% slevy na autobusovou a vlakovou dopravu.

Kartu lze koupit na mnoha prodejních místech v Korutanech. Dále můžete kartu obdržet zdarma k ubytování ve vybraných hotelech, které jsou partnery karty (při určitém počtu nocí) nebo Vám ji rádi obstaráme v naší cestovní kanceláři!

Wörthersee Card

Kartu obdržíte zdarma jako host v jednom z téměř sedmdesáti ubytovacích zařízení v oblasti jezera Wörthersee. Výhody této karty jsou obdobné jako u Korutanské karty. Navštívit můžete přes 100 turistických cílů a památek v celých Korutanech zdarma.

Navíc máte i volný vstup na 8 pláží u 3 jezer - Wörthersee, Keutschachersee a Rauschelesee, 50% slevu na vlak a autobus, zdarma plavby lodí po jezeře Millstättersee a Ossiachersee , sleva na plavbu lodí Velden - Schiffahrt a Wörthersee Schiffahrt, slevy až 30% u partnerských sportovních zařízení, tři z 20 zážitkových tras s dopravou a s průvodcem zdarma a mnoho dalšího.

Nationalpark Card - karta národního parku Vysoké Taury

Nationalpark Card je klasická korutanská karta s více jak 100 výletními cíli. Navíc také obsahuje zážitky v oblasti národního parku jako třeba známou panoramatickou silnici Grossglockner Hochalpenstrasse. Zdarma máte například jízdu lanovkou Grossglockner Bergbahnen, jízdu lanovkou na Reisseck, návštěvu soutěsky Raggaschlucht atd. Tuto kartu dostanete zdarma při ubytování na 3 a více nocí v této oblasti. 

Millstätter Inclusive Card

MIC - Millstätter Inclusive Card obdrží každý host u jezera Millstätter See, který je ubytovaný v některém z hotelů, penzionů či apartmánl, kteří jsou poskytovateli této karty v rámci ubytování. Kartu nelze zakoupit samostaně.

Millstätter Inclusive Card (MIC) - můžete s ní navštívit různé pamětihodnosti, muzea, lázně nebo si užít třeba projížďku na lodi. Např. návštěvu krytých i přírodních koupališť, vstupy do muzeí, použití horských silnic bez placení mýtného (od dubna do října), dopravu místními autobusy.

Ubytování Korutany

Salcbursko

Salzburgerland Card

Jste příznivci aktivní dovolené a chcete si z Rakouska odvést spoustu zážitků? Právě pro Vás je určena tato slevová karta!

S Kartou Salcbuska (Salzburgerland Card) můžete navštívit každý den nejrůznější atrakce a zaplatit pouze jednu fixní cenu právě za tuto slevovou kartu. Kartu můžete využít během cesty lanovkou, k odpočinku na koupališti nebo u jezera, k návštěvě muzeí, hradů nebo si zahrajte golf. Bohatá nabídka zahrnuje 190 atrakcí, které můžete s kartou navštívit.

 

Salzburg Card

Díky této výhodné kartě se vám zdarma otevírají všechny pamětihodnosti (např. pevnost Hohensalzburg, Mozartův rodný dům, Rezidence, zámek Hellbrunn a mnoho dalších). Bezplatné je i použití městské hromadné dopravy. Karta Salzburg Card navíc nabízí atraktivní slevy při návštěvách špičkových kulturních akcí a řadu dalších výhod při vstupu u mnoha výletních cílů v okolí Salcburku.

Salzburg Card vám nabízí zdarma vstup do muzeí a všech pamětihodností města, plavbu lodí po řece Salzach, jízdné na lanovky Festung- a Untersbergbahn, jízdné MHD, slevy na koncerty, do divadla, slevy na zajímavé výlety do okolí...

 

Joker Card Saalbach Hinterglemm

Joker Card pro oblast Saalbach Hinterglemm platí během Vašeho pobytu u všech vybraných partnerů Joker Card a obsahuje tyto služby, resp. vstupy: neomezené používání provozovaných lanovek v Saalbach Hinterglemmu, zábavná stezka Montelinos Erlebnisweg na hoře Kohlmais, dobrodružná trasa skřítka Kodoka na hoře Reiterkogel, tenisové kurty Saalbach Hinterglemm, údolní vláček, minigolf Saalbach + Hinterglemm, turistický autobus v Saalbach Hinterglemmu + mnoho atraktivních slev u našich partnerů.

 

Lungau Card

Tato karta nabízí obrovskou škálu turistických atraktivit a kulturních zajímavostí zdarma nebo s výraznou slevou. Karta zahrnuje vstupy na lanové dráhy, výletní cíle, venkovní aktivity, pamětihodnosti, do muzeí, koupališť a bazénů a mnoho dalšího. Kartu Lungau Card obdržíte zdarma v rámci pobytu u vybraných ubytovatelů, kteří jsou partnery karty. Karta je nepřenosná a paltí po celou dobu Vašeho pobytu v této oblasti.

 

Zell am See-Kaprun Card

Kartu obdržíte k ubytování u jednoho z mnoha partnerských podniků v tomto regionu. S Zell am See – Kaprun Card získáte vstupy na vybrané místa zdarma nebo dostanete příjemnou slevu na vstupné. Zdarma vstup do parku s divokou zvěří Ferleiten, jízdu mnoha lanovkami, vstup do centra Národního parku Vysoké Taury, vstup na Krimmlerské vodopády, vstup do některých muzeí a vstup na některá koupaliště.

Nationalpark Sommercard

Navštívit můžete přes 100 turistických cílů a památek v Národním parku Vysoké taury - Hohe Tauern. Špičkovým bonusem je 50% sleva při jízdě tzv. Wanderbusy a 80 volných vstupů v rámci celého Parku.

Karta je platná s průkazem totožnosti. Děti dostanou svojí vlastní kartu. Tato skvělá karta Vám garantuje ty nejhezčí zážitky z dovolené a za málo peněz.

Štýrsko

Sommercard Schladming - Dachstein

Sommercard Schladming Dachstein je slevová karta, která platí pro oblast Schladming Dachstein. Kartu, která Vám přinese spoustu výhod, získáte při ubytování u vybraných partnerů.

Výhody, které Vám přinese Sommercard: vstup zdarma na více než 100  turistických cílů v oblasti Schladming – Dachstein, zdarma vstup na koupaliště a do bazénů, zdarma vstup na hrady a zámky, do muzeí, zdarma jízdy lanovkou (na ledovec Dachstein, na Hochwurzen, Planai, …) a přes 100 bonusových slev na návštěvu turistických cílů

Die Steiermark Card

Karta je k dostání zdarma u ubytovatele a umožňuje volný vstup nebo slevy u více než 120 výletních cílů.

Tyrolsko

Osttirol Card - karta pro východní Tyrolsko

Tato karta Vám umožní bezplatný vstup nebo vstup se slevou např.: při jízdě lanovkami, do muzeí a zámků, při návštěvě přírodních parků, přírodních zajímavostí a zábavních parků nebo na přírodní a krytá koupališťě.

Kartu lze získat u provozovatelů lanovek nebo v turistických centrech.

 

Tirol West Card - karta pro oblast západního Tyrolska

Karta platí pro region Tirol West - Landeck, Zams, Fließ, Tobadill, Grins a Stanz. 

Karta umožňuje: návštěvu soutěsky Zammer Lochputz, návštěvu regionálních muzeí, návštěvu přírodního parku Kaunergrat, tématické pěší túry a prohlídky města s průvodcem, vstup na přírodní a krytá koupališťě a mnoho jiného.

Tuto kartu obdržíte zcela zdarma jako host u vybraných ubytovatelů.

 

Ötztal Card  -  karta pro údolí Ötztal

Tato karta, kterou si můžete pořídit na 3, 7 nebo 10 dní, Vám zaručuje tu nejlepší nabídku zážitků a aktivit z údolí Ötztal. S kartou můžete navštívit například termální lázně Aqua Dome v Längenfeldu, Freizeitarenu Sölden, přírodní park Ötztal, Ötztaler Fun Park Huben nebo vysokohorskou panoramatickou silnici Timmelsjoch-Hochalpenstraße a mnoho jiného. Využít můžete mnohé lanovky, veřejnou dopravu a bezplatně si půjčit kola. 

Děti do roku narození 2009 a mladší jsou zdarma!

 

Innsbruck Card

Prozkoumejte ty nejhezčí místa a zažijte příjemnou dovolenou v Insbrucku s kartou Innsbruck Card. Zdarma můžete navštívit spoustu muzeí a památek, třeba Mincovnu s mincovní věží v Hallu, Křišťálovéhý svět Swarovski ve Wattensu včetně kyvadlové dopravy autobusem. Karta též zahrnuje bezplatnou jízdu vyhlídkovým autobusem, cestování hromadnou dopravou včetně obcí Igls, Rum/Hall, Natters/Mutters a zpět. Na další služby v regionu lze s Innsbruck Card získat slevu.

Karta (24, 48 nebo 72 hodin) platí celoročně pro Innsbruck a jeho prázdninové vesničky.

 

Zillertal Card

 

S kartou můžete využít zdarma například různé pláže a u bonusových partnerů dostanete min. 10% slevy. Karta Zillertal Aktivcard bude Vašim ideálním společníkem po celou dovolenou.

Můžete denně využít jednu z 11 lanovek dle vaší volby, užít si volný vstup až do šesti koupališť (Mayrhofen, Fügen, Stumm,..) nebo se jít podívat do hvězdárny (+planetária) Königsleiten.

Až u 65 bonusových partnerů dostanete min. slevu 10%. V těchto možnostech je zahrnuta třeba sleva 10% na vstupní poplatek k jezeru Schlitterter, 20% sleva na četné procházky a túry nebo 20% sleva na 2 hodinové karty v krytém bazénu. Bezplatně můžete také využívat většinu veřejných hromadných prostředků.

Vorarlbersko

Bodensee - Freizeitkarte

Letní karta pro oblast Bodamského jezera poskytuje bezplatný nebo velmi zvýhodněný přístup k nejoblíbenějším výletním cílům, slevy u bonusových partnerů a slouží jako jízdenka na autobus a vlak.

Dostupné atraktivity - zdarma: Vorarlberg museum, Kunsthaus Bregenz, Museum im Martinsturm, Kunstraum Dornbirn, Rolls-Royce Museum Dornbirn a mnoho dalšího...

Dostupné atraktivity - se slevou: Vorarlberg Lines - Bodenseeschifffahrt, Casino Bregenz, Sommerrodelbahn, Laterns...

 

SommerAKTIV-Card

Karta SommerAKTIV Card platí pro oblasti: Bludenz a údolí Brandnertal, Bludenz, Klostertal a oblast Montafon. S kartou můžete využít zdarma například lanovky ve vybraných oblastech, koupaliště, muzea, MHD včetně autobusové linky na vysokohorskou silnici Silvretta, zábavní parky s mnoha atrakcemi pro děti a se slevou budete mít plavbu po Bodamském jezeře.

 

Active Inclusive Card – Lech Card

Karta plati pro Lech a okolí. Získáte ji zdarma k ubytování v místním hotelu či penzionu, pokud se ubytujete v této oblasti alespoň na jednu noc. Zdarma můžete využívat lanovky, místní a turistické autobusy, koupaliště, minigolf a získáte 50% slevu na lanovky v údolí Lechtal.

 

Montafon Silvretta Gästekarte - karta pro oblast Montafon Silvretta

S touto kartou můžete neomezeně využívat lanovky v Montafonu, Bludenzu, v oblastech Brandnertal, Klostertal, lanovku Schnifisberg ve Walgau, See, Kappl, Ischgl/Samnaun a Galtür. Také například zahrnuje veřejnou dopravu, vstupy na koupaliště, do muzeí či mýtné na alpské vysokohorské silnici Silvretta- Hochalpenstrasse.

Zakoupit lze u všech lanovek nebo v turistické kanceláři Montafon.

 

Bregenzerwald GästeCard 

Kartu obdrží zdarma každý host, který stráví alespoň 3 noci v tomto regionu. S kartou budete mít bezplatný přístup na lanovky, koupaliště, zdarma můžete také využívat veřejné dopravy a s kartou na vás budou čekat i výrazné slevy.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.