Hotel Hirlatz - příjemný tříhvězdičkový hotel s wellness 20 minut chůze od historického centra města Hallstatt a Hallstattského jezera. Cyklostezky a turistické cesty v blízkosti hotelu.

Náš tip na na vaši letní dovolenou v rakouských Alpách - Hotel Hirlatz u Hallstattského jezera. Příjemný tříhvězdičkový hotel se nachází 20 minut chůze od historického centra města Hallstatt a Hallstattského jezera v atraktivní lokalitě hornorakouské Solné komory.

Součástí hotelu Hirlatz je restaurace s venkovním posezením, zahrada a dětské hřiště. Hoteloví hosté mají k dispozici wellness centrum se saunou, infračervenou kabinou a Kneippovými lázněmi, kde si můžete užívat nerušenou relaxaci po dobu dovolené. Hotel nabízí půjčení kol. Domácí mazlíčci povoleni.

V blízkosti hotelu se nachází síť turistických cest, cyklostezek a tras pro horská kola. Podnikněte výlet lodí po jezeře Hallstatt, můžete se potápět nebo využít služeb půjčovny lodí v Hallstattu. Za návštěvu také stojí Muzeum světového dědictví, kostnice a archeologické naleziště.

Dalším tipem na výlet je Dachstein Cave World s Velkou ledovou jeskyní a Mamutí jeskyní v 6 km vzdáleném Obertraun.

Více o ubytování v hotelu Hirlatz*** Hallstatt najdete tady.

zdroj foto: hallstatt.net

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.