Navštivte s námi Vídeň a užijte si se svými blízkými zábavu na ledové ploše v kulisách Radničního náměstí. Na všechny milovníky bruslení čeká před vídeňskou radnicí a v přilehlém parku obrovské kluziště, ledová dráha, půjčovna bruslí, stánky s občerstvením, horký punč ...

Tak jako každý rok se i letos Radniční náměstí ve Vídni proměnilo v obrovské kluziště a stalo se rájem pro všechny fanoušky bruslení bez rozdílu věku. Zábavu zde najdou jak sportovně založení návštěvníci, tak rodiny s dětmi.

Pohádkovou kulisu pro Vídeňský ledový sen tvoří idylicky nasvícená fasáda radnice. Každý den od 9 do 22 hodin můžete za doprovodu populárních hudebních hitů či valčíkových melodií kroužit po 8.000 m² velké ledové ploše.

V romanticky nasvíceném Radničním parku Vás nadchne magická ledová dráha, která láká svými nesčetnými zatáčkami začátečníky i profesionály.

Nejmenším bruslařům je od 9 do 16 hodin k dispozici cvičná plocha. Od pondělí do pátku se v 17 hodin dětská cvičná plocha změní na 8 curlingových drah, kde si můžete poměřit své síly ve sportovním curlingu.

Brusle si půjčíte přímo na místě, připraveno je 2000 párů teplým vzduchem předehřátých bruslí. Boty a oblečení si během bruslení můžete uložit do uzamykatelných skříněk.

Držitelé Wien-Karte mají 25% slevu.

Po bruslení se zahřejete čajem nebo voňavým bio punčem a novou energii načerpáte v různých venkovních stáncích s občerstvením a oblíbené chatě s terasou, kde na Vás čeká rozmanitá nabídka regionálních a bio lahůdek.

Napište nám na poptavka@ckmauthner.cz a my Vám zajistíme ubytování podle Vašich představ :-)

Kluziště před vídeňskou radnicí bude v provozu až do 6. března 2016.

Zdroj foto: www.wien.info a facebook/wiener-eistraum

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.