JUFA Spital am Pyhrn

Fotogalerie

JUFA Spital am Pyhrn
Typ ubytování: hostel
Poloha: v blízkosti skibusu
Typ stravy: Snídaně v ceně
Lokalita: Rakousko / Horní Rakousko / Wurzeralm - Spital am Pyhrn
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: sauna, restaurace, lyžárna, recepce, seminární místnost, wellness, parkoviště, komunikace v NJ, hrací koutek, kavárna, multifunkční místnost, zahrada
Sport v blízkosti: běžecké tratě v okolí, sjezdovky v okolí, skibus zdarma , sáňkařká dráha, lanovka na kopce, projížďky v kočáru

Moderní hotel, který byl dokončen roku 2015, se nachází v centru města Spital am Pyhrn. Leží v regionu mezi hory Totes a Sengsengebirge a v blízkosti národního parku Kalkalpen.

Základní informace:

Tento moderní nový penzion byl dokončen teprve v roce 2015. Penzion se nachází v centru města Spital am Pyhrn, v regionu mezi hory Tote Gebirge a Sengsengebirge a v blízkosti národního parku Kalkalpen. V zimě si můžete vychutnat mnoho slunečných dnů v destinaci Spital am Pyhrn, Wurzeralm (5 km) nebo Hinterstoder (24 km). Do lyžařských oblastí se dostanete regionálním skibusem.

Vybavení:

V penzionu naleznete kavárnu, barokní sál, jídelnu, sušárnu a lyžárnu. Dále je zde dětská herna, víceúčelové místnosti na školení a semináře a zahrada. Relaxovat můžete v sauně a wellness areálu. Před penzionem parkoviště pro auta a autobusy zdarma. WiFi k dispozici.

Ubytování:

V penzionu se nachází 44 moderně vybavených pokojů. které jsou vybaveny koupelnou se sprchou / WC a TV.

Stravování:

Snídaně v ceně. Polopenzi možno přiobjednat za poplatek.

Lyžování:

Ti, kdo navštíví region Pyhrn si mohou zalyžovat například v lyžařském středisku Hinterstoder nebo v nedalekém Wurzeralm, který se nachází ve městě Spital am Pyhrn.

Hinterstoder, je typický skvělými sněhovými podmínkami a velkým počtem sluncem zalitých dní. Pravidelně se zde konají závody Světového poháru. Nabízí návštěvníkům 40 kilometrů upravených sjezdovek. Kabinovou lanovkou se můžete nechat vyvést až do nadmořské výšky 1.400 metrů. Vhodné nejen pro výborné lyžaře, ale i pro děti či začátečníky (pro děti dětský park s jezdícím pásem). V okolí najdete též mnoho běžeckých tratí.

Lyžařská střediska Hinterstoder a Wurzeralm jsou propojeny regionálním skibusem.

Lyžařská oblast Pyhrn – Priel nabízí nádherné sjezdovky a sjezdovky Světového poháru ve středu fantastického horského prostředí. Pro běžkaře je v oblasti více než 120km dlouhých upravených tratí. V areálu je i možnost romantické projížďky na saních tažených koňmi nebo využít můžete zábavné sáňkařské dráhy. 

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.


 • JUFA Spital am Pyhrn
 • JUFA Spital am Pyhrn
 • JUFA Spital am Pyhrn
 • JUFA Spital am Pyhrn

Cena obsahuje

Ubytování se snídaní (polopenze za příplatek 350, Kč / os. / noc), od 4 nocí pojištění storna zájezdu, od 7 nocí zdarma rakouská dálniční známka s platností 10 dní

Cena neobsahuje

Povinná úhrada na místě: pobytová taxa € 1,56 / os. / noc (od 15ti let)

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Májová sleva 5%
  02.05.2019
  Při zakoupení zájezdu v době 01.05.-15.05. získáte slevu 5% z celkové ceny zájezdu (nevztahuje se na příplatky a fakultativní služby).
  Více zde...
 • Čarovná sleva 30.04.
  30.04.2019
  PÁLÍME CENY * PŘINÁŠÍME ČAROVNOU SLEVU * POUZE DNES - 30.04.
  Více zde...
 • Prodej letních zájezdů do Rakouska zahájen
  15.02.2019
  Pestrá nabídka ubytování v rakouských Alpách nebo u jezer, výběr ubytování pro léto 2019. Slevy až 5% do konce května. Kompletní servis pro Vaši letní dovolenou, pojištění pro případ storna zájezdu v ceně, pro všechny týdenní pobyty zdarma rakouská dálniční známka. Využijte výhod slevodé karty v Rakousku - jsou v ceně nebo lze dokoupit.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 483 305 923
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním