Mölltalský ledovec je oproti jiným rakouským ledovcům poměrně malý, zato příjemně pestrý s rozličnými obtížnostmi tratí i off-piste terénem.

Ledovec je krásný vyhlídkový balkón s širokoúhlým panoramatem zahrnujícím Dolomity, Grossglockner i Dachstein, zato tu není úniku před nepříznivým počasím. Nejútulnějším úkrytem je horská chata Duisburger Hütte, která stojí v půli černé sjezdovky mířící do mezistanice – má příjemný dřevěný lokál i venkovní terasu a domácí kuchyni s rakouskými i korutanskými specialitami.

Malebné městečko Mallnitz s lyžařským areálem Ankogel nabízí široké červené sjezdovky, kde i za horšího počasí můžete lyžovat díky tratím v lese. Ankoleg je také ideální oblastí pro rodinné lyžování. Využít můžete i nočního lyžování, které je oproti jiným oblastem v ceně skipasu. V Ankolgelu si na své přijdou i milovníci běžek, najdete zde klasické stopy i pro bruslení.

* Mölltalské údolí * V lyžařské oblasti je na 255 km sjezdových tratí, několik Funparků (Grossglockner, St. Jakob in Defereggen, Sillian, Flattach) * 50 km běžeckých stop * většina tratí je zasněžována * skipas platí na celkem 27 oblastí Korutan (např. Ankogel, Heiligenblut) a 7 oblastí Osttirol (např. Lienz, Matrei, Sillian) *    
Počet vleků 9
Sedačková lanovka 4
Gondolová lanovka 2
Vlek  3
Lanovka  
Dětská lanovka   
Jiné - Podzemní lanovka/Zubačka 1
   
Sjezdovky 50 km 
Modré 5 km
Červené 4 km 
Černé 2 km
Dětské  

umělé zasněžování:        62 %

MAPY:

LEDOVEC MÖLLTAL
ANKOGEL - MALLNITZ  

Skipasy

CENÍK SKIPASŮ PRO SEZÓNU 2015/2016

Webkamery:

http://www.gletscher.co.at/de/aktuelles/live-bilder/

Otevřené vleky a sjezdovky: (interaktivní mapa)

http://ski3.intermaps.com/moelltaler_gletscher/skimap_touch.asp?lang=de

Počasí:

http://www.gletscher.co.at/de/aktuelles/wetterschnee/

Skiareál Mölltaler Gletscher

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.