JUFA Hotel Donnersbachwald

Fotogalerie

JUFA Donnersbachwald
Typ ubytování: hostel
Poloha: na okraji města
Typ stravy: Snídaně v ceně
Lokalita: Rakousko / Štýrsko / Schladming
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: sauna, společenská místnost, restaurace, lyžárna, recepce, bezbariérový přístup , komunikace v AJ, komunikace v NJ, hrací koutek, kavárna
Sport v blízkosti: běžecké tratě v okolí, sjezdovky v okolí, lanovka na kopce

Areál tvoří 3 samostatné, vedle sebe stojící budovy. Donnersbachwald, rodinný lyžařský areál Ski Resort Riesneralm přímo u hotelu.

Základní informace

JUFA areál, který se skládá ze 3 vedle sebe stojících budov, se nachází na klidném místě a je obklopen krásnými horami v regionu Dachstein Tauren v Horním Štýrsku, v centru města Donnersbachwald. Přímo od penzionu se můžete připojit na sjezdovku v lyžařské oblasti Riesneralm. Na svazích naleznete nejmodernější vleky a možnost pro lyžování, jízdu na snowboardu, jízdu na běžkách na dlouhých upravených tratích. 

Vybavení

V areálu naleznete lyžárnu, skupinovou místnost, jídelnu, útulnou kavárnu, sluneční terasu, místnost pro semináře. Nechybí zde ani sauna na kraji lesa, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, dětské hřiště, herna pro děti s lezeckou stěnou. V areálu je parkování a Wi-Fi připojení zdarma.

Ubytování

Penzion nabízí 48 nekuřáckých pokojů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV, fénem a trezorem. Některé pokoje mají i balkón.

Stravování

Snídaně v ceně. Polopenzi možno přiobjednat za příplatek.

Poloha 

Díky své poloze v regionu Dachstein -Tauern nabízí Donnersbachwald turistické aktivity pro celou rodinu. Středisko Riesneralm s nadmořskou výškou až 1820m poskytuje ideální podmínky pro všechny zimní sporty. Pro úplné začátečníky se zde nachází několik cvičných prostor s lanovkami. Pokročilejší lyžaři zde naleznou dlouhé upravené tratě do údolí.

Doporučeno

Rodiny s dětmi. 

Lyžování

Riesneralm je „malý kopec s velkými sjezdovkami“ nad střediskem Donnersbachwald v bočním údolí nedaleko Schladmingu. Jen tři sedačkové lanovky obsluhují 30 km tratí rozdělených do sedmi hlavních variant. Jsou tu přehledné i členitější červené, závodní černá sjezdovka a také freeridový terén s řídkým lesem na odvrácené straně hory. V údolí je i velmi rozsáhlá cvičná louka uspořádaná jako dětská lyžařská houpačka.

Riesneralm nad Donnersbachwaldem má vše, co může lyžař vyhledávat – cvičné louky, přehledné carvingové i členitější červené, závodní černou sjezdovku i freeride, byť jen v omezeném množství. Vše se odehrává na hoře Hochsitz s převýšením 900 m, obsloužené pouhými třemi lanovkami, díky čemuž se tu dá sportovně nebo pohodově ujezdit do němoty. Mezi českými lyžaři je přitom Riesneralm prakticky neznámý, narozdíl od nedalekého rušného a rozsáhlého Schladmingu nebo podobně malého Tauplitzu. Velmi nízká je všednodenní zalidněnost a i v případě víkendových náporů nebudou díky celkové ploše sjezdovky přeplněné.

Nadmořská výška 980-1990 m n.m.

Celkem 30 km sjezdovek, 9 modrých - 7 červených - 2 černé

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.


 • JUFA Donnersbachwald
 • JUFA Donnersbachwald
 • JUFA Donnersbachwald
 • JUFA Donnersbachwald
 • Hotel JUFA Donnersbachwald
  lyžařská mapa

Cena obsahuje

Ubytování se snídaní (polopenze za příplatek 350,- Kč / os. / noc), od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu, od 7 nocí pobytu ZDARMA rakouská dálniční známka.

Cena neobsahuje

Povinná úhrada na místě: pobytová taxa cca € 1,50 / os. / noc (od 15ti let)

 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Zima 2019/2020
  25.06.2018
  Pomalu a jistě pro Vás doplňujeme zájezdy na zimní sezóu 2019/2020. Začínáme těmi nejoblíbenějšími... Využijte také slevu až 5% při nákupu zimního zájezdu do konce října 2019.
  Více zde...
 • Májová sleva 5%
  02.05.2019
  Při zakoupení zájezdu v době 01.05.-15.05. získáte slevu 5% z celkové ceny zájezdu (nevztahuje se na příplatky a fakultativní služby).
  Více zde...
 • Čarovná sleva 30.04.
  30.04.2019
  PÁLÍME CENY * PŘINÁŠÍME ČAROVNOU SLEVU * POUZE DNES - 30.04.
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 483 305 923
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním