Zimní karty 2018/2019

Využijte výhodných zimních karet a skipasů se slevou! Váš zimní pobyt v rakouských horách tak bude ještě příjemnější! Stačí si jen vybrat z nabídky jednotlivých spolkových zemí.

Celorakouská sezónní karta SunnyCard

Karta platná v celkem osmi rakouských lyžařských oblastech ve čtyřech různých spolkových zemích - a od letošní sezóny platí i v ledovcové oblasti v jižním Tyrolsku!
Zakoupí-li tuto sezónní kartu platnou v celém Rakousku oba rodiče, svezou se s nimi děti do 15 let zdarma – a to po celou zimu. SunnyCard umožňuje cenově výhodnou zábavu při zimních sportech jak pro dovolenou, tak i pro jednodenní výlet po celou sezónu a je platná v lyžařských oblastech Hinterstoder, Wurzeralm, Kasberg, Hochficht, Heiligenblut/Großglockner, Kössen, Lackenhof am Ötscher a Hochkar.

 

Horní Rakousko


Karta Snow & Fun – karta zimní sezóny v Horním Rakousku


Jediná karta na 205 kilometrů sjezdovek. Sezónní karta platná v sedmi špičkových lyžařských oblastech: Dachstein West, Freesports Arena Dachstein Krippenstein, Feuerkogel, Hinterstoder, Hochficht, Kasberg a Wurzeralm. Speciální slevy pro rodiny!

 

Štýrsko/Dolní Rakousko


Ostalpen Card - karta Východních Alp


Karta Východních Alp pro více než 20 lyžařských středisek Dolního Rakouska, Štýrska a Vídně. Více než 200 km nejlépe upravovaných sjezdovek, více než 100 lanovek a vleků.

Karta se vztahuje na následující zimní střediska:
Annaberg - Forsteralm - Hauereck/St.Kathrein - Hochkar - Hohe Wand Wiese - Jauerling - Karlstift - Königsberg - Lackenhof - Lilienfeld - Lammeralm - Lunz am See/Helml - Lunz am See/Maiszinken - Mariazell-Bürgeralpe - Mitterbach - Mönichkirchen-Mariensee - Niederalpl - Puchberg Salamander Skigebiet - Puchenstuben - Raxalpe - Rohr im Gebirge - Schmoll-Lifte/Steinhaus am Semmering -  Steirischer Seeberg - St. Corona/Wechsel - St. Jakob im Walde Familienschiberg - Stuhleck -Turnau Schwabenbergarena - Unterberg - Veitsch - Zauberberg Semmering

Štýrský Žolík


Od 01.11.2018 do 30.04.2019 lze všech 27 lyžařských středisek a k tomu čtvery štýrské termály Loipersdorf, Parktherme Bad Radkersburg, Heiltherme Bad Waltersdorf a Therme Nova Köflach využívat díky Štýrskému Žolíkovi.
Žolík platí jen během denních provozních hodin (lyžařská střediska), je vázán na majitele a je nepřenosný. Vstup do saun v termálech je v ceně Žolíka již zahrnut (výjimkou je Schaffelbad Therme Loipersdorf).

Ramsau - Zimní karta/ Wintercard


Zimní kartu Ramsau obdrží hosté zdarma při ubytování minimálně na 1 noc v Ramsau am Dachstein. S kartou je možné využívat místní hromadnou dopravu mezi obcemi Filzmoos, Ramsauer Plateau, Dachstein Almengebiet a Schladming v ceně € 1,50 za dospělého a € 1,00 za dítě. Dále s touto kartou získáte slevy na běžkařské stopy, lanovku na Dachstein, vstupné do bazénů, saun a wellness zařízení a mnoho dalších (podrobný seznam k nalezení na stránkách karty).


Salcbursko


Karta SAMO


S kartou SAMO mohou návštěvníci využít: zdarma běžkování, zdarma vycházky se sněžnicemi, zdarma bruslení a zapůjčení vybavení na bruslení, zdarma vyjížďka v saních s koňským spřežením, zdarma trekking s lamami a výlet do Salcburku.

Karta Salzburg Super Ski


Karta Salzburg Super Ski platí ve všech 23 velkých lyžařských oblastech Salcburska a dalších přilehlých lyžařských oblastech na více než 2.700 kilometrech sjezdovek.

180 kabinkových lanovek
313 sedačkových lanovek
444 vleků a cvičných vleků
1 142 km modrých sjezdovek
1 307 km červených sjezdovek
301 km černých sjezdovek
2 200 zasněžovaných kilometrů sjezdovek
2 750 kilometrů sjezdovek celkem


Gastein Card


Tato karta, kterou obdržíte zdarma, nabízí celou řadu výhod – například využití běžeckých stop, lyžařské safari nebo organizované zimní pěší túry. Se slevou pak lze využít také nabídky na zážitky v přírodě, sportovní události nebo wellnessová a lázeňská zařízení.


Ski Alpin Card


Karta pro 3 lyžařské oblasti - karta Ski Alpin Card platí v Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, na Kitzsteinhornu a na Schmitten.
K tomu: 6měsícová garance sněhu, 119 lanovek a vleků a 408 km sjezdovek, snowparky, U-rampy, sjezdovky funslopes, uměle osvětlené sjezdovky a mnoho dalšího.
Platnost: od 13.10.2018 do 01.05.2019

 

Tyrolsko


All StarCard


Je platná od 13.10.2018 do 01.05.2019.
S kitzbühelskou alpskou kartou All StarCard lze objevovat 23 lyžařských oblastí s jistotou sněhu v Tyrolsku a Salcbursku. 

184 lanovek a vleků
310 sedačkových lanovek
431  malých a cvičných vleků
1.130 km modrých sjezdovek
1.310 km červených sjezdovek
310 km černých sjezdovek
2.200 zasněžovaných sjezdovek
2.750 km sjezdovek celkově

Freizeitticket Tirol


S volnočasovou kartou Freizeitticket dostanete slevy na lanovkách, v muzeích, na kluzištích, v bazénech a na koupalištích a u dalších partnerů. Platná 01.10.2018 - 30.09.2019.

30 lanovek
14 koupališť
5 bazénů
10 kluzišť
11 muzeí


Karta Kaiserwinkl


S touto kartou si vychutnáte přednosti regionu Kaiserwinkel.

Zdarma parkování na devíti parkovištích v regionu
Zdarma regionální autobus pro zimní turisty, běžkaře a lyžaře
Zdarma použití běžeckých stop
Zdarma prohlídky obcí s průvodcem
Zdarma večerní vycházka s lucernami
Zdarma vycházka na sněžnicích
Zdarma vyjížďka s koňským spřežením pro děti do 12 let
50% sleva na zkušební hodinu výuky na běžkách klasickou nebo skatingovou technikou
50% sleva na propagační předměty regionu Kaiserwinkl
11% - 22% sleva na lanovky pro nelyžaře ve vybraných střediscích (Bergbahnen Kössen a Zahmer Kaiser, Walchsee (nelyžující děti ročníku 2006 a mladší - zdarma))
Nesčetné slevy u provozovatelů taxislužby, lanovek, lyžařských škol, adventure klubů, ale také nejrůznějších hostinců, obchodů a volnočasových zařízení v oblasti Kaiserwinkl.
10% sleva na vícedenní skipas a kartu Alpen Plus Holiday Card

Olympia SkiWorld Pass


Lyžařská velkooblast Innsbruck zahrnuje 9 lyžařských oblastí: Nordkettenbahnen-Seegrube, Patscherkofel, Axamer Lizum, Muttereralm, Kühtai, Rangger Köpfl, Glungezer, Schlick 2000 a Stubaiský ledovec. 90 lanovek a vleků - 300 kilometrů sjezdovek – s kartou Gästekarte mají hosté bezplatný skibus.

Pitz Regio Card


S kartou Pitz Regio Card můžete v zimě za zvýhodněných podmínek využívat 3 lyžařské oblasti - Hochzeiger, Pitztalský ledovec & Rifflsee a lanovky v Imstu. Počet dní si přitom můžete zvolit sami.

Seefeld Card – Happy Ski Card


Platí u lanovek Rosshütte, Gschwandtkopf, Geigenbühel a Birkenlifte/Seefeld. Aktuální ceny ke stažení ve formě PDF na konci webové stránky - zde.


Snowcard Gold & Ski6


Tento skipas sdružuje šest renomovaných lyžařských středisek: Nauders-Bergkastel, Fendels, Kaunertálský ledovec, Serfaus, Fiss-Ladis a Venet. Využít tak lze více než 70 vleků a 365 km sjezdovek.

Snowcard Gold: 1 skipas, 4 lyžařské oblasti: Nauders, Kaunertálský ledovec a rodinná lyžařská oblast Fendels a také Skiarena Samnaun-Ischgl, k tomu asi 365 km sjezdovek a více jak 70 vleků, funparků, dětských světů, jistota sněhu a možnost využití skibusů zdarma!

Tirol Regio Card


Karta Tirol Regio Card je volnočasovou vstupenkou v oblasti Tiroler Oberland. Již od října jsou k dispozici střediska Pitztalský a Kaunertalský ledovec, a po 3 dny také Sölden (ledovec Rettenbach), tedy celkem 3 ledovcové oblasti.

Tirol Snow Card


Tento sezónní skipas platí od 01.10. 2018 do 15. 05. 2019 v 91 lyžařských střediscích v Tyrolsku a Východním Tyrolsku. Pět ledovcových oblastí je připraveno ke sjezdu již od 1. října: Kaunertal, Pitztalský ledovec, Sölden, Stubaiský a Hintertuxský ledovec.  

Top Snow Card
Karta Top Snow Card platí na všech zařízeních tyrolské Zugspitz Arény s vrcholem Zugspitze a také v oblastech Garmisch-Partenkirchen, Mittenwald, Grainau.

214 nádherných kilometrů sjezdovek
87 lanovek a vleků zčásti přeshraničních
47 gastronomických podniků přímo v lyžařském středisku

White5


Se skipasem White5 ovládnete všech 5 tyrolských ledovců s jedinou kartou: ledovcový skipas platí na všechny lanovky a vleky na ledovcích Kaunertal, Pitztal, v zimním a ledovcovém lyžařském středisku Sölden a na ledovcích Stubai a Hintertux. Platí od 01.10. 2018 a 15. 05. 2019 na 10 dní (není nutné nabídku využít v 10 po sobě jdoucích dnech).


Korutany


TopSkiPass Korutany & Východní Tyrolsko


31 lyžařských oblastí v Korutanech & Východním Tyrolsku. Od vinařské roviny až po Sillian. Od Nassfeldu až po Katschberg.

31 lyžařských oblastí (24 v Korutanech & 7 ve Východním Tyrolsku)
891 kilometrů sjezdovek
274 lanovek a vleků
Rodinné a partnerské balíčky
Sněhu & zábavy do omrzení
K nákupu sezónních karet si v každém případě připravte aktuální fotografii, i když máte již karty z minulosti. Sezónní karty se vydávají výhradně na přístupových kartách a jsou tedy zakoupené. Vrácení 5,- € za kartu proto není možné.

 

Vorarlbersko


Skipas 3 údolí


Se skipasem 3 údolí si od této zimní sezóny můžete vybrat z 38 lyžařských oblastí  s celkem 172 lanovkami a vleky a s 538 kilometry sjezdovek.
 

 

Interaktivní mapa zájezdů a ubytování

* **
* ***
* ****
* bez kategorie

Hotel ***Sigmunderhof

Hotel Sigmunderhof

Itálie - Kronplatz
Hotel se nachází nedaleko střediska Kronplatz (cca 12 km) . Skibus jezdí na Kronplatz 4x denně každé dopoledne v 30 min. intervalech (cca 8-10 hod.) z hotelového parkoviště.
Cena od:
9 510 Kč /klient
Termíny a ceny

Hotel Friedemann Jižní Tyrolsko


Itálie - Kronplatz
Útulný rodinný hotel s názvem Friedemann funguje již po čtyři generace. Nachází se v samotném srdci Puster Valley v jižním Tyrolsku.
Cena od:
3 770 Kč /klient
Termíny a ceny

Sporthotel Semmering

Sporthotel Semmering***

Rakousko - Dolní Rakousko
Cena od:
3 510 Kč /klient
Termíny a ceny

Hotel Explorer Hinterstoder

Explorer Hotel Hinterstoder

Rakousko - Horní Rakousko
Explorer Hotel stojí v blízkosti stanice lanovky v Hinterstoderu a najdete zde celkem 62 km sjezdovek, snowpark pro příznivce akce a Kidspark pro malé lyžaře.
Cena od:
3 230 Kč /klient
Termíny a ceny

Residence Bel Monte Bad Kleinkirchheim

belmonte

Rakousko - Korutany
Apartmány Bel Monte se nachází v těsné blízkosti termálních lázní Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn. V některých termínech je vstup do lázní se skipasem zdarma či skipas v ceně!
Cena od:
4 048 Kč /klient
Termíny a ceny

Hotel Helenenburg*** Bad Gastein

Hotel Helenenburg*** Bad Gastein

Rakousko - Salcbursko
Hotel s krásným výhledem na údolí Gastein, ski bus přímo před hotelem.
Cena od:
11 446 Kč /klient
Termíny a ceny

Hotel Gasthof zur Post*** Krimml

Hotel Gasthof zur Post*** Krimml

Rakousko - Salcbursko
Hotel leží v přímo v centru města Krimml. Z hotelu je nádherný výhled na Krimmelské vodopády. K vodopádům je to 15 minut chůze.
Cena od:
5 025 Kč /klient
Termíny a ceny

Gasthof Platzwirt*** Rauris

Gasthof Platzwirt*** Rauris

Rakousko - Salcbursko
Hotel stojí přímo na pěší zóně, lanovka 400 m, vyhřívané koupaliště 500m, ideální výchozí bod pro pěší túry. Děti do 10 let zdarma.

Cena od:
6 160 Kč /klient
Termíny a ceny

Landhotel Salzburger Dolomitenhof***

hotel Landhotel Dolomitenhof***

Rakousko - Salcbursko
Hotel je umístěn v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska Annaberg. Děti do 1,9 let zdarma.
Cena od:
6 400 Kč /klient
Termíny a ceny

Gasthof Bacher, St. Johann in Pongau

hotel Gasthof Bacher, St. Johann im Pongau

Rakousko - Salcbursko
Cena od:
4 930 Kč /klient
Termíny a ceny
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky
 
 • Turistické pobyty v Rakousku do 10.ledna 2021
  10.12.2020
  Rakouská spolková vláda ohlásila hraniční kontroly a karanténu při vstupu z rizikových oblastí - Česká republika mezi ně v současnost patří.
  Více zde...
 • Férové storno podmínky
  10.12.2020
  Férové stornopoplatky u vybraných kapacit v Rakousku. Až 14 dní před nástupem na svoji zimní dovolenou můžete zrušit pobyt bez zaplacení stornopoplatku.
  Více zde...
 • Povinnost negativních testů COVID 19
  30.10.2020
  Více zde...
Další novinky
 
poptavka@ckmauthner.cz
+420 723 536 561
Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.
Slevové karty

AKTUÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE

 

RYCHLOST OBJEDNÁNÍ

Jako bonus pro klienty, kteří vědí co chtějí, nabízíme slevu za RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ  ve výši 2% při uzavření smlouvy do 24 hod od odeslání objednávky.

Vybírejte z nabídky zájezdů: http://www.ckmauthner.cz/zima nebo nám napište na poptavka@ckmauthner.cz.

FIRST Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%

Zimní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

Letní sezóna:
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.3. 3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.5. Platí pro pobyty min. 5 nocí.

SKUPINOVÉ SLEVY

Každá 21 osoba pobyt a skipas zdarma (dle lyžařské oblasti)

ZAHAJOVÁNÍ SEZÓNY

5% sleva na všechny Skiopeningy.

FIRST MOMENT v zimní sezoně je možno využít 3% slevu při objednávkách do 30.10. běžného roku

Pro LAST MOMENT sledujte akční nabídky.

 

Poznávací zájezdy na září a říjen 2020
Intreraktivní mapa se zájezdy a ubytováním